Sayfa 185/601 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Tayyar gidiyor olabilir diyecem i gitse yukari yapar bilal mi geliyor baş a
    Bu şirketin arkasında O olmazsa, direkmen çöp. Gana, Özbekistan işlerini yapan adam Valla kıymetini bilin derim üstadım. Diğer ve en önemli konu, bu sıkıntılı süreçte kimlere ne kefaletler verildi, o kefil olunanlar sıkıntıya girerse seyret mahalleyi.

2. Haberleri bekliyoruz üstad libya Gana Afrika başka neler 10 yıldır prim yapmayan bir kağıt

3. Adam söyledi işte genel kurulda geçen sene elektrik üretim rakamlarını yakalamak üzereyiz temmuz sonu ile geçmiş oluruz diye önümğzdeki özbekistan ve diğer yatırım haberleri gelişmeleri bonus olacak şirket yurtdışında her yere saldırıyor yeni iş için...........

4. Siz ce ilk hangi haber gelir

Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Haberleri bekliyoruz üstad libya Gana Afrika başka neler 10 yıldır prim yapmayan bir kağıt
    Haberler de kurudu kardeşim. Şu zamanda gelmeyen haberin ...

Yine bütün hisseler yükselir bu eşşek arkadan arkadan, döke döke gider.

Yahu ; Kar eden ama defter değerinin altında işlem gören başka şirket mi kaldı borsada.

6. O kadar kağıt arasında bunu buldum. Ne diyeyim

Adam gibi birisi yanıtlayabilir mi, bu şirkette ne tür boktan bir durum varda 1 haftadır paso yabancı satışı geliyor? Bugünde Merrill Lynch ırzına geçiyor tahtanın. Bu ortalıkta dolanan (Reysaşı yapanlar gibi) Hintli puştlardan birisi değildir dimi!

8. Tahtayı yapan kimdir duyum. Varsa özel den yazabilir

Sayfa 185/601 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •