Sayfa 2/601 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Biz yıllardır buradayız göremedik kim topluyor,iki günde görmek kolay olsa köşeyi dönmüştük...

2. Türkiye'nin halka açık en büyük serbest enerji üreticisi Aksa Enerji, bu yıl 24. kez gerçekleşecek olan Dünya Enerji Kongresi'ne katılmaya hazırlanıyor. Dünyanın dört bir yanından 10 binden fazla kişinin katılacağı, 250 konuşmacı ve 150 ülkenin katılım göstereceği ''Refah İçin Enerji" temasıyla gerçekleşecek olan kongre, bu yıl kapılarını 9-12 Eylül 2019 tarihlerinde Abu Dhabi'de açacak.
    Kaynak: Matriks

Haber eski gibi ancak sonrasında gelen Kamerun ve Kongo haberleri ile gayet uyumlu. Abu Dhabi'deki bu kongre işe yaramış belliki. İşte biz buna networklerle birlikte voltran oluşturmak diyoruz.

3. Keko nerelerde

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Keko hangi cehennemde? Özledim keratayı
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Cehennneme kadar yolun var.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gazistan isimli arkadasa seslenmek istiyorum buradan şu şirketi bir kez daha dürtse de sirket bize Gana'da neler oluyor bir anlatsa, sirket gana faaliyete geçtiği dönemde gana anlaşmasını 20 yıla uzatmak için görüşmeler devam ediyor demişti, bu bilgiyi birçok yatırımcı sunumunda paylaşmaya devam ettiler, bilindiği üzere afrika'da sirket garantili satış yapıyor fakat 1 ağustos tarihinden itibaren gana hükümeti garantili enerji alım anlaşmalarını sonlandırmak ve sadece kullanılan kapasiteyi ödeme şeklinde anlaşma imzalamak istoyor, bununla ilgili sayısız haber olmasına rağmen sirket tek bir kap haberi gondermemistir. Bu konudaki ilgili haberlerle spk ya başvuru yapmış olmama rağmen sirket yinede bu konuda açıklama yapmamıştır. Bu tarz yönetilen bir sirket kaybolan güveni nasıl yeniden kazanacak çok merak ediyorum...

6. https://mobile.ghanaweb.com/GhanaHom...ri-Atta-795013

Buyrun ilgili haberlerden birisi...

7. Yeni sayfa ile birlikte AKSEN de yarın yüzümüzü güldürmeye başlar. İnşaAllah..

8. Kamerun'da kurulan şirket Temmuz ayında, Kongo'da kurulan şirket ise Eylül'ün ikinci haftasında kurulmuş, yani temelleri bu Abu Dhabi'deki kongreden çok eskiye dayanıyor.
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Kaynak: Matriks

Haber eski gibi ancak sonrasında gelen Kamerun ve Kongo haberleri ile gayet uyumlu. Abu Dhabi'deki bu kongre işe yaramış belliki. İşte biz buna networklerle birlikte voltran oluşturmak diyoruz.
    Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/601 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •