Sayfa 233/601 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. 10 yıldır terse gidenler tersden çıkmışlar bugün yine terse gitti şaşılacak bir durum var mı yok elbet.

İyi dayanıyordu, birden saldılar

Hayırlısı bakalım

3. Dün ki satışlar yine yabancıdan diye tahmin ediyorum.En ufak yükselişi fırsat görüp veriyorlar tahtacıda onların satışı bitmeden yükseltmeye niyetli değil gibi.

Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Dün ki satışlar yine yabancıdan diye tahmin ediyorum.En ufak yükselişi fırsat görüp veriyorlar tahtacıda onların satışı bitmeden yükseltmeye niyetli değil gibi.
    Yabancı ve büyük yatırımcıların kolları uzun her zaman. Önce onlar harekete geçer. Ky'ler her zaman geriden takip ederler.

Tera 3 gündür veriyor
    Yabancının mslu mı satıyor acaba

6. Tahtanın halka arzından bu yana olan hareketlerini incelediğimizde organize bir operasyon çocukluğu var. Yerli yabancı hikaye bence.. Bilanço iyi gelmeye devam ettikçe, Özbekistan vs projeler netleşmeye başladıkça bunlar bezdirmeye devam modu olarak kalır ancak..
    Bu temel trendde, bu rasyolarda şirket pek yok bistte.. Sık sık nereyeye kadar.. Mike Mike gidecek

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7. Özbekistan loading.........
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Tahtanın halka arzından bu yana olan hareketlerini incelediğimizde organize bir operasyon çocukluğu var. Yerli yabancı hikaye bence.. Bilanço iyi gelmeye devam ettikçe, Özbekistan vs projeler netleşmeye başladıkça bunlar bezdirmeye devam modu olarak kalır ancak..
    Bu temel trendde, bu rasyolarda şirket pek yok bistte.. Sık sık nereyeye kadar.. Mike Mike gidecek

Geldik, gidiyoruz..

Bugün tahtadaki hareketler çok ilginçti, önümüzdeki günler güzel olacak ki, bu kadar tepişiyorlar

Sayfa 233/601 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •