Sayfa 241/601 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Piyasada bir haber var bilmediğimiz heryer kırmızıya döndü.
    Kahraman F 16 larımız ermeni uçağını düşürdü iddiası sallamış piyasayı.

2. Hisse yukarı gittikçe yabancı takasları eriyor emeklilik fonları artıyor .Beşe de alışmıştık gerçi bi 10 sene daha dursaydı iyiydi ama herşey kısmet.

6,20 yıkarlar mı bugün?

4. Kaynanam beni neden öptü formasyonları oluşmaya başladı yine hayırlı olsun tüm yatırımcılara

5. Orta. Vade ve uzun vade hedef ne olabilir

6. Vakti zamanında eskiler bilir burada bir enisar vardi, yine bir gün burada ileri geri salliyordu burada ve soyle bir mesaj yazmıştım, 6 çocuklu bir Kızılderili hikayesi var zamani gelince bu hikayeyi anlatacağım diye söz vermiştim. Enisar kayboldu gitti tarihin tozlu sayfalarında ama ben sözümü tutayim ve hikayeyi anlatayim:
    Bir Kızılderili varmis ve bu kizilderilinin 6 cocugu varılm

7. Kızılderili adamin bir adagi varmis 6 çocuğum olduğunda, artık ben emeklilik planları yapmaya baslamaliyim diyormuş, tabi uzun zaman gecmis aradan araya çocuklarının çocukları girmiş hesaba, adam yeni gelişmeler karşısında emekli olmak için erken olduğunu dusunmus, en azından 6 çocuğumun 4 torununu da göreyim öyle emekli olurum diyormuş, ama yükumude hafifletmem gerekiyor diye düşünüyormuş, en azından ilk ve ikinci doğan cocugumu evden gonderip hane halkı sayımı azaltayim fikri kendisine mantikli geliyormuş. Adam zaten bu kararı yillar once verdiği için uzaklaşması da zor olmayacakmış. Adam köyde hem varlıklı hemde bilge olduğu için kimse kendisini eleştirmek, yırtık dondan çıkarcasina yorumlar yapmazmis.

8. Bu hikaye aslında daha uzun ama kıssadan hisse yazmak istedim. Cok varlıklı ve bilge bir kişilik olan Kızılderili bile çocuklarından vazgecebiliyorsa bizlerde bir hisseye aşık olmamalıyız. Bir hissenin ederini nasil hesaplanır bilmeliyiz. Bilmiyorsak varlıklı ve bilge kişilere yırtık dondan çıkma yorumlar yapmak yerine öğrenmeye calismaliyiz

Sayfa 241/601 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •