Sayfa 25/601 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 193 - 200 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Emeklilik fonlarında 3,5 mio mal kaldı. Son yıllarda takasta % olarak bugüne kadar ki en düşük miktarda. Perşembe satışların bir kısmı Tacirler kalanı da CITI'yer gitmiş. İyi çalkaladılar kağıdı.
    Emeklilik son partiyi de satar sonra onu açık inşallah

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün AK'tan satılanlar da muhtemelen aynı mallar. 1,5 mio gitti bile, karşılayan Merill olduğu için net bir şey söylemek mümkün değil ama bu hafta bu iş biter bana kalırsa. Ondan sonra ne olacaksa olacak dostlarım.

3.  Alıntı Originally Posted by ght Yazıyı Oku
    Gorusumun arkasindayim.Benim acimdan hisse ile ilgili ongorulerimde degisen birsey yok.Hissenin Kasim ayi icerisinde 2.4-2.5li seviyelere tekrardan gelecegini dusunuyorum.Kasim ayi icerisinde dedigim seviyelere geldiginde tekrardan buraya ugrayacam merak etmeyin.Hissenin 2.6li seviyelerden daha da yukari atamayacagini dusunuyordum ama demekki ellerinde dagitamadiklari hisseler varmiski 2.74lere kadar surduler.
    Tekrar ediyorum tum gostergeler bu hisse icin olumsuz, 2.5lere yakin zamanda dondugumuzde ne demek istedigimi anlayacaksiniz.2.74 seviyesi his bir mazi olarak kalacak akillarda...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bugün AK'tan satılanlar da muhtemelen aynı mallar. 1,5 mio gitti bile, karşılayan Merill olduğu için net bir şey söylemek mümkün değil ama bu hafta bu iş biter bana kalırsa. Ondan sonra ne olacaksa olacak dostlarım.
    Bugün malı bitirecekler sanki. Tek satıcı var AK. Marbaş zaten çevirici elde tutmaz. Bu satışlar da CITI takasına girerse kağıt bir şekle girer artık. Mal devri tamamlandığına göre bakalım ne haberler düşmeye başlayacak.

5.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku

yanlış ifadeyi düzelteyim...

bende o arkadaş 2,40 a gelir diye o kadar baskın ve kendinden emin söyleyince, lot arttırırım diye düşünüyordum. Biraz da aygaz vardı elimde onu satıp bunun lotunu ve portföydeki ağırlığını arttıracaktım. Olmadı sağlık olsun.
    Son düzenleme : kingo_disco; 11-11-2019 saat: 15:32.

6. O.kadar dumenden sonra kağıtta kalabilenlere helal olsun

7. Bu aşamadan sonra kağıda teknikçileri çekmek lazım. Bunun için de (şöyle 3.20 civarına) tek seferlik bir bar ! İşte asıl hareket o zaman başlar, bunlar sıradan işlemler dostlarım; cep to cep yani.

8.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Ben biraz mazosistim biraz daha mal alayım o halde
    Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az miydi şu atasözü???

Sayfa 25/601 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •