Sayfa 268/601 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kıbrıs Türkü artık sırf müzakere etmek için masaya oturmayacaktır. Son seçimlerde de bu mesajı açıkça verdiler"

Bakan Çavuşoğlu: "(Doğu Akdeniz) Türkiye'nin hakkı olan kaynaklardan vazgeçmesini kimse beklemesin. Bizi dışlayan girişimlerin başarı şansı yoktur"
    Bunlar önemli açıklamalar. K.Kıbrıs'ın gelişmesi, büyümesi demek buranın enerji ihtiyacını karşılayan AKSEN'in de büyüyeceği anlamına gelir.

2. #AKSEN #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...11101821253633

son bir haftalık akd

Buralar şenlenmeye başlamış

Hadi bakalım gençler, kalabalık yapmayalım😂

4. KKTC kurulu gücü şu anda 409 Megawatt’dır. Yıllar itibarı ile KKTC puant yükü ile enerji miktarında artışlar olmuştur...

Aşırı talep artışına karşılık yatırımların kesintisiz devam etmesi gerekmektedir. Orta dönem hedefi olarak talebin karşılanması yanında üretim güvenliği için 100 Megawatt’ı aşan yedek kapasiteye ulaşmak ve bu seviyeyi korumak gerekmektedir.

https://www.kibtek.com/uretim/
    Maraş'ın açılmasıyla birlikte bu ihtiyaç daha da artacaktır. An itibariyle K.Kıbrıs'ın yarı enerjisini karşılayan AKSEN'in burada ilave yatırımlar yapması gerekebilir.

tahtadakıi 3 silahşörler, yine birini sıkıştırmaya çalışıyor,

basiretsiz bunlar gerçekten..

can yücel'in dediği gibi küfür etmeden bu oç liği anlatmak mümkün değil...

6. Kademe al satından 3 kuruş para kazanma smacıyla her kademeye 1-1.5 milyon adet satış yapan gerzekleri ekran görüntüsü ile birlikte SPK ya şikayet ettim. Sizler de şikayet edin. Manüplatörlere geçit yok

7. Bunların derdi sen ben değil dostlarım; fonlardaki mallar. Aynısını geçen sene de yaptılar. Mayıs 22 de başlayan genel harekette 5 kuruş kazanamamıştık taki oradaki mallar düştü harekete geçirdiler kağıdı. Geçen de yazdım her seferinde mal kaptırıyorlar ama usanmıyorlar bunu yapmaktan. O zaman pd/dd 1.5 seviyesindeydi şimdi 1 lerde ve FK 8'e düşmüş durumda. Yıl başında büyük ihtimalle 7 civarına düşecek. Bu fiyattan vermemeleri lazım ama bilemem. En baba lot TKF'de var ve total fon içerisindeki ağırlığı % 3 bile değil. Yani bu fiyatta tutsan bile o fon diğer kağıtlardan kâr yazmaya devam edecek. Fon yöneticilerinden sıkışacak kimse yok gördüğüm kadarıyla. Aynı hesap tutmaz bu defa çocuklar baştan söyleyeyim. Burada kârda olup bankalardaki harekete katılmak için pozisyon değiştirmeler olabilir. Belki de bunun peşindeler. De, yanlış fiyatta tuttular kağıdı. 8,5-9 aralığı olsa belki.

Sayfa 268/601 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •