Sayfa 269/601 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Aynen yanlis fiyatta tuttular kagidi. Tam 8,50 de tutsalardi mali alirlardi herkesten bendende ama burdan kimse mal vermez. İnsallah uyanir.

2. İyi geceler sayın yeniayukr
    Neden 8.509?

3. Günaydın aksen yatırımcıları şimdi biz ırak için bir başvuruda bulunduk şimdi ise 24 kasıma kadar aynı hat üzerinden elektrik taşımak için yeni başvuru topluyor epdk 154 kv için bunun içinde başvuru yapılabilir mi acaba elektrik piyasası konusunda bilgisi olan yatırımcı arkadaşlar varmıdır. Teşekkürler.

4. Bu sorunun cevabını verecek tek kişi var burada Capital1461 üstad. Başkasını tanımam.

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Günaydın aksen yatırımcıları şimdi biz ırak için bir başvuruda bulunduk şimdi ise 24 kasıma kadar aynı hat üzerinden elektrik taşımak için yeni başvuru topluyor epdk 154 kv için bunun içinde başvuru yapılabilir mi acaba elektrik piyasası konusunda bilgisi olan yatırımcı arkadaşlar varmıdır. Teşekkürler.
    Elektrik piyası konusunda bilgim yok ama benim duyduğum; Irak devleti ile anlaşmayı AKSEN yapıyor. Yani devletler arası değil ve tek satıcı durumunda. AKSEN kendisi arza yetişemezse, spottan tedarik edip verebilecek.

Ya bunun için başvuru alıyor yada bilmiyorum..

İlk önce epdk başvuru toplayacağız deseydi ve ardından aksen başvursaydı, o zaman herkes verebilirdi diye de bir mantık üretilir.

Haberde "Aksa Aksen Enerji Ticareti A.Ş.", ithalatçı tarafıyla imzaladığı anlaşma kapsamında" yani imzayı biz çakmışız.

onu bırakında, onay ne zaman gelir ve ihracaat ne zaman başlar? Kimsenin fikri yok mu?

Kimse yatırımcı ilişkilerini arayıp sormuyor mu? Merak etmiyormusunuz?

6. Usd 1 usd gibi dusunup usd dustukce dusururlerdi ozaman kaparlardi mali

7. Evet karşı taraf ile imzalar atılıp antlaşma yapıldı sadece epdk onayı kaldı kurul onayı da geldimi tamamdır.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Elektrik piyası konusunda bilgim yok ama benim duyduğum; Irak devleti ile anlaşmayı AKSEN yapıyor. Yani devletler arası değil ve tek satıcı durumunda. AKSEN kendisi arza yetişemezse, spottan tedarik edip verebilecek.

Ya bunun için başvuru alıyor yada bilmiyorum..

İlk önce epdk başvuru toplayacağız deseydi ve ardından aksen başvursaydı, o zaman herkes verebilirdi diye de bir mantık üretilir.

Haberde "Aksa Aksen Enerji Ticareti A.Ş.", ithalatçı tarafıyla imzaladığı anlaşma kapsamında" yani imzayı biz çakmışız.

onu bırakında, onay ne zaman gelir ve ihracaat ne zaman başlar? Kimsenin fikri yok mu?

Kimse yatırımcı ilişkilerini arayıp sormuyor mu? Merak etmiyormusunuz?

8. Bu elektrik muhtemelen Kürdistan'a veriliyor. Yani Erbil'deki yönetime. Epeydir zor durumdaydılar, memurlarının maaşlarını dahi ödeyemiyordu Barzani. Bizim bazı şirketlere olan borcu dünyayı buldu. İnşallah kıyak geçmemişlerdir. Reis'in siyaseti bazen özel şirketleri zorlayabiliyor, bu işten ben çok işkillendim ve not ettim.

Sayfa 269/601 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •