Sayfa 290/601 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

gerçekten çok baskı yapıyor ben kendi açımdan inandım bekliyorum.

o bana verdiği malları bekliyor and 140 giden ve hala giden piyasada ucuz olan kağıt daha ucuz kalmaya başladı. İllaki birilerinin dikkatine çekecektir. Mecburen younu yukarı yaparakmoynaması gerekecek. Tabii ki bence

2. Biraz daha beklersin biraz daha. Alalım götürsün 20 TL vericem

3. Şimdi o 7.20 ye 1.300.bin koyan vatandaş. Dolar bazında gerçek değeri 4 $ fiyata geldiğinde de böyle koyabilecekmisin. O zaman da ben senin kafana bu 30 bin koymazsam namussuzum. Doymadınız bir türlü.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ömür törpüsü bir gün daha bakalım hayırlısı...

5.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    adam zaten geçen 21m lot satış koyarak 2. seçenek olarak ispatladı. o gün tavan hareketinde çoğu aml en azından denizin satışları kendi malı idi. bence zirveyi yukarı gösterdi. aylık yüksek en yüksek görünen rakam. aa 7.93 görmüş dedittirir yeni gelenlere, işi bilmiyenlere...
    Belki de vizyona girecek filmin fragmanını gösterdiler..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. arkadaşlar kendi fikrimi yazayım da 2 ay sonra neler gerçekleşmiş diye buraya dönüp bakarız. öncelikle kağıt şu anki rakamlarına göre görece ucuz bir kağıt değil. yalnız 2-3 çeyrek daha bu istikrarla giderse ''vay 6 ay önce bu kağıdım vardı, satmasaydım şimdi yüzde bilmem kaç kardaydım'' diye çok söyletecek arkasından... mevcut şartlarda yeni bilançoya yansıyacak yeni bir iş almasa bile borçluluğunun azalması ve garantili satışların olması bile uzun vadede yatırımcısını üzmeyecek bir kağıttır. üstüne ırak, özbekistan, ve muhtemel yerlerin getireceği favök'ü düşününce yüzümde bir mutluluk beliriyor. günlükçüleri üzme potansiyeli çok olan bir kağıt, ama eğer orta ve uzun vadeciyim diyorsanız ekranı kapatıp 6 ay sonra bakın...

7. Sn. Cido, neye göre ucuz değil? Piyasada enerji sektöründe ortalama f/k lar pd/dd ler nedir acaba? Ya da kabaca 4.5-5 mlyr TL borcu olup 3 mlyr TL kasada nakit+alacağı olan bir şirket ve elindeki işleri ve anlaşmaları sıfırdan kurmak için yaklaşık 13-15 mlyr TL ye ihtiyaç olan bir değer size göre kaç para olmalı ? Artı olarak borsada gelecek alınır lafına da ters buldum sizin yazınızı. Yani lütfen "kağıt ucuz değil" yazınızı neye göre ucuz olmadigini aciklar misiniz ?
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar kendi fikrimi yazayım da 2 ay sonra neler gerçekleşmiş diye buraya dönüp bakarız. öncelikle kağıt şu anki rakamlarına göre görece ucuz bir kağıt değil. yalnız 2-3 çeyrek daha bu istikrarla giderse ''vay 6 ay önce bu kağıdım vardı, satmasaydım şimdi yüzde bilmem kaç kardaydım'' diye çok söyletecek arkasından... mevcut şartlarda yeni bilançoya yansıyacak yeni bir iş almasa bile borçluluğunun azalması ve garantili satışların olması bile uzun vadede yatırımcısını üzmeyecek bir kağıttır. üstüne ırak, özbekistan, ve muhtemel yerlerin getireceği favök'ü düşününce yüzümde bir mutluluk beliriyor. günlükçüleri üzme potansiyeli çok olan bir kağıt, ama eğer orta ve uzun vadeciyim diyorsanız ekranı kapatıp 6 ay sonra bakın...
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar kendi fikrimi yazayım da 2 ay sonra neler gerçekleşmiş diye buraya dönüp bakarız. öncelikle kağıt şu anki rakamlarına göre görece ucuz bir kağıt değil. yalnız 2-3 çeyrek daha bu istikrarla giderse ''vay 6 ay önce bu kağıdım vardı, satmasaydım şimdi yüzde bilmem kaç kardaydım'' diye çok söyletecek arkasından... mevcut şartlarda yeni bilançoya yansıyacak yeni bir iş almasa bile borçluluğunun azalması ve garantili satışların olması bile uzun vadede yatırımcısını üzmeyecek bir kağıttır. üstüne ırak, özbekistan, ve muhtemel yerlerin getireceği favök'ü düşününce yüzümde bir mutluluk beliriyor. günlükçüleri üzme potansiyeli çok olan bir kağıt, ama eğer orta ve uzun vadeciyim diyorsanız ekranı kapatıp 6 ay sonra bakın...
    https://twitter.com/omerhankrm/statu...999087616?s=20

https://twitter.com/mehmetakifozen/s...871664641?s=20

Sayfa 290/601 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •