Sayfa 292/601 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Teşekkürler bilgi paylaşımınız için güzel haberler gelecek anladığım kadarı ile önümüzdeki günlerde ve haftalarda
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    bu arada pınar hanımın maili [email protected]
    bunları yazarken dün akşam yazdığım mailin cevabı geldi.özet olarak ırak ihracatına ocak ayında başlamak gibi bir niyetleri olduğunu söyledi. özbekistandaki santralin kurulması için 6-9ay( diğerlerini bu sürede bitirmişlerdi) dedim ama o pandemiden dolayı 1 yıl olabileceğini belirtmiş.. ayrıca yurtdışındaki anlaşmalarda sene başında enflasyon oranında zam olacak mı gibi bir soru sordum, yok dedi.

2. Güzel paylaşımlar. İçin sağolun

Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    bu arada şirketim yatırımcı ilişkilerine yazmanız çok faydalı olacaktır. pınar hanım sorulara hemen cevap yazıyor zaten.. ben sorduklarımı ve cevaplarını buraya yazayım belki siz de yazarsınız...
    1-aksende bir kademeye 23 milyon lot koyacak şekilde bir hükümranlık var ve yatırımcıya bu kağıtta kral benim diyen kişilere karşı şirketinizi ve yatırımcılarınızı korumak için hisse geri alımı (alma değil açıklaması bile yeterli) düşünüyor musunuz dedim, o da bana ''sizlerden gelen bu talepleri üst yönetime düzenli bir şekilde iletiyoruz'' dedi. yani ne kadar çok talep o kadar baskı demek...
    2- ıraktaki ihracat miktarının artma durumu var mı diye sordum, bana yılbaşında onunla ilgili beklentimizi açıklayacağız dedi
    3-malideki sözleşmeyi muhtemelen yılbaşında açıklayacağız dedi
    4-temettü ödemeyi düşünüyormusunuz soruma ise yönetim kurulu bunu değerlendirecektir dedi...
    Bizde 3-5 koldan hem Pınar hanıma, hemde spk ya şikayetlerimizi ilettik.

Dediğiniz gibi baskı önemli. Artık onlarda fiyat dan rahatsız olup, gerekeni yapmalılar.

Eğer kısacı değilseniz, sizde Pınar hanıma yazınız.

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Yarın bir haber gelir sanki malı mı bakalım

6. Olurmu olmazmı sıkıntılı bir gün daha...

7. Al gülüm ver gülüm yukardan ver aşağıdan al

8. Sindirme günü idi herhalde...

Sayfa 292/601 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •