Sayfa 307/601 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Onların hepsi kendisidir

2. arkadaşlar herkese mrb. belki takip ediyorsunuz sürekli aksen yatırımcı ilişkileriyle yazışıyorum.. kafama takılan ne varsa soruyorum.son gelen cevapları buraya da yazayım da arkadaşlar da duysun dedim.. ırak ihracatında hatlar bile hazırmış, muhtemelen biraz daha karlı olsun diye uğraşıyorlar. malide optimum fiyata maksimum ve uzun süreli bir anlaşma yapmak istiyoruz dediler. libya ve azerbaycan için herhangi bir ön çalışma yok dediler. bana göre en olumlu şey ise ''orta ve uzun vadede yenilenebilir enerjiye odaklanabiliriz'' dediler... saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese mrb. belki takip ediyorsunuz sürekli aksen yatırımcı ilişkileriyle yazışıyorum.. kafama takılan ne varsa soruyorum.son gelen cevapları buraya da yazayım da arkadaşlar da duysun dedim.. ırak ihracatında hatlar bile hazırmış, muhtemelen biraz daha karlı olsun diye uğraşıyorlar. malide optimum fiyata maksimum ve uzun süreli bir anlaşma yapmak istiyoruz dediler. libya ve azerbaycan için herhangi bir ön çalışma yok dediler. bana göre en olumlu şey ise ''orta ve uzun vadede yenilenebilir enerjiye odaklanabiliriz'' dediler... saygılarımla
    Çok değerli bilgiler için teşekkürler sayın cido..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese mrb. belki takip ediyorsunuz sürekli aksen yatırımcı ilişkileriyle yazışıyorum.. kafama takılan ne varsa soruyorum.son gelen cevapları buraya da yazayım da arkadaşlar da duysun dedim.. ırak ihracatında hatlar bile hazırmış, muhtemelen biraz daha karlı olsun diye uğraşıyorlar. malide optimum fiyata maksimum ve uzun süreli bir anlaşma yapmak istiyoruz dediler. libya ve azerbaycan için herhangi bir ön çalışma yok dediler. bana göre en olumlu şey ise ''orta ve uzun vadede yenilenebilir enerjiye odaklanabiliriz'' dediler... saygılarımla
    Irak ile ilgili durum; her şey hazır, sadece akreditasyon bekleniyor. Malum anlaşmanın diğer tarafı Irak Enerji Bakanlığı, bürokrasi sebebi ile bu da işlerin yavaş yürümesine sebep oluyor.

5.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Irak ile ilgili durum; her şey hazır, sadece akreditasyon bekleniyor. Malum anlaşmanın diğer tarafı Irak Enerji Bakanlığı, bürokrasi sebebi ile bu da işlerin yavaş yürümesine sebep oluyor.
    ''ticari hesap mutabakatlarını karşılıklı ırak ile finalize etmeye çalışıyoruz. bunun dışında bir sorun yok,epdk izinlerimiztamam,hatlar hazır''
    bana yazdıkları cevap aynen bu....

Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    ''ticari hesap mutabakatlarını karşılıklı ırak ile finalize etmeye çalışıyoruz. bunun dışında bir sorun yok,epdk izinlerimiztamam,hatlar hazır''
    bana yazdıkları cevap aynen bu....
    Hesap mutabakat dediği akreditasyon işte. Daha 1 centlik elektrik vermemişsin ne mutabakatı olacak.

Para bekliyorlar, para yatınca, şalter iner.

Şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasını sağlayacak idari kararların alınmasına yönelik "İcra Komitesi" oluşturulmasına karar veriyorlar, komiteyi oluşturuyorlar, kapa geçiyorlar, burda kimse yorumlamıyor.

Bence yarın tavan olur, komite olmadan bu kadar stratejik hamleler yapan yönetim, icra komitesi ile neler yapmaz😁

8. Bilançoya kadar biraz dinlencez belli oldu...

Sayfa 307/601 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •