Sayfa 321/601 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hem faaliyetleri ortada hemde geçen hafta öyle güzel haberler geldi ki sene sonu gibi meyvalarını yemeye başlayacağız birde beklenen haberler var. Dediğim gibi piyasaya göre bugün düşer yarın yükselir ama beklenti hedef önemli...
     Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    evet bende 5 lerden beri zaman zaman al satta yaparak bu kağıttayım. ama buralaradan lanında korkmasına gerek yok bence. şirket ve faliyetleri ortada. acemi ve panik ky zararına verip malını kaptırıyor sadece.

2. O kadar salak ky varki merlini zengin etti . Adam piyasaya bastı. Eksi 4 düşmüş piyasada en son ky bastı adamlarda topladı.

3. Piyasinin düşmesi kar satislarimi

4. Genelde piyasa duman oldu ama bizimde bu sürece katılmanız belkide iyi oldu bir hisse hergün yükselmez hergün de düşmez... Gelecek önemli

5. Hayırlısı ekran kapat işimize bakmak gerek bir süre

6. Hayır 11 lerde satsalar neyse diyeceğim. Hisse 11.20 den 9.50 ye gelmiş burdan ky basıyor. 11 olunca tekrar atlar ondan sonra niye battım.

7. Bu sene 250-300 dağıtır diyordum ki buna holdingin de ihtiyacı var aslinda ama bu yeni yatırımlar temettü ye izin verir mi bilinmez. Haaa unutmayalimki kasa+alacaklar = 3 mlyr. Yani her an güzel bir alacak tahsilatı ile dağıtabilir. YTD.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Neva91 her şey yazdığın gibi açık ve net.

Olumlulara ilave. Irak işi çabuk ve hızlı büyüyecek. İlk etapta 350MW çıkacak sonrası allah kerim.

Yeni kurulan icra komitesi. Erkin Şahinöz bu arkadaş çok başarılı, umarım Başkan yardımcısı ile birlikte, güzel projeler üretirler.

6 aya BİST 50 ye girebilir. Bu şekilde devam ederse tabii

OlumsuzLarı ben buldum. Oda Yapmadıkları.

Bedelsiz sermaye artırımı ve sembolik de olsa temettü.

Temettü çok önemli. Şu an o kadar çok temettü yatırımcısı var ve bunlar hiç aksen almıyor.

Umarım bu sene itibari ile temettü listelerinide gireriz.

Şu an sasa ve Hektas dışında daha iyi bir senet görmüyorum. Sasa ve hektaş çok primli olduğu için, banko aksen diyorum.
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. Benim aklıma ilk gelen dağıtmayıp bu parayı yenilenebilir enerji şirket alımında kullanırlar mı.

Sayfa 321/601 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •