Sayfa 342/601 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Net kari vermezler diye tahmin ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    2022 1. ceyreğe 12 yıldan fazla var sayın neva. Ulaşabileceğimiz bir bilgi ise neden öğrenmeyelim. Ona göre pozisyon alabiliriz.
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

2. 1764 favök 1900 olsa, demekki iraktan 200-250 arasi favök yani 30 mn dolar bekleniyor. İyi para . Bu miktarda bir yatirim harcamasina da bu sene temettü beklenmez artik . Normalde 1 milyar dolara mal olur bu yatirimlar ama hazir santrallar oldugu icin 1.6 milyar bedava .
    Capex i öğrenmiş olduk. 2021 de 2020 ye nazaran 1,32 milyar tl fazladan yatırım harcaması var. Harcamaların dağılımı tabloda var.

http://
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

3. Hocam hangi gezegen orasi. Burada 1 yildan biraz fazla var
    2022 1. ceyreğe 12 yıldan fazla var sayın neva. Ulaşabileceğimiz bir bilgi ise neden öğrenmeyelim. Ona göre pozisyon alabiliriz.

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    He beklenen kap geldi beklentiler ile ilgili ama hiç ırak ihracatından bahsedilmiyor onu bonus olarak alıcaz galiba
    evet, Irak'da alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyormuş. Yakında kapasite önce 250mw sonra 350mw çıkacak deniyor.....

5. Hocam gerçekten çok merak ettim. Bu haberlere nasil ulasiyorsunuz ? Sizi tanimadigim için kaynak merak ediyorum açikcasi.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    evet, Irak'da alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyormuş. Yakında kapasite önce 250mw sonra 350mw çıkacak deniyor.....

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Hocam hangi gezegen orasi. Burada 1 yildan biraz fazla var

Pardon yaaa... 12 ay olacaktı.

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Hocam gerçekten çok merak ettim. Bu haberlere nasil ulasiyorsunuz ? Sizi tanimadigim için kaynak merak ediyorum açikcasi.

Vallahi bende merak ettim.

7. Dediğiniz gibi gelir ise vallahi bravo...

Ben daha önce görmediğim bu bilgilendirmeyi alkışlıyorum.
    Kaynağı belli olmasa da doğru bir bilgi olma ihtimali kuvvetli.
    Umarım gerçektir.

Bu sene için çok önemli bir bilgi. Zira Özbekistan vs etkileri 1 yıl sonra bilançoda görebileceğiz. Irak ise ocakta başladı, ilk çeyrekte etkisi görülecek. Eğer ihracat artma durumu olursa bu senenin tamamında pozitif katkı yapacaktır

Teşekürler 4N1K1H

Sayfa 342/601 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •