Sayfa 383/601 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. AKSEN msci Türkiye endeksine alınacak 28 mayıs itibarıyla....hayırlı olsun...

2. Güzel haberler peşpeşe. Acaba AKSA AKSEN'de ticaret yapacağımız yeni ülke neresi olacak? AKSA AKSEN'de güzel büyüyor maşallah.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Sizin sayenizde öğrendik sagolun

4.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Güzel haberler peşpeşe. Acaba AKSA AKSEN'de ticaret yapacağımız yeni ülke neresi olacak? AKSA AKSEN'de güzel büyüyor maşallah.

Gürcistanın devamı gelse keşke... Çok kısa süre olmasına rağmen baya verimli bir iş çıkmış oradan. Sürpriz olarak Bulgaristana oynuyorum Bu arada bütün arkadaşların bayramını kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayramınız olsun...

5. Hocam CEO nun falan demecinde zaten yeni bir anlaşma geleceği kesin gibi. Ben de Bulgaristan diye düşündüm (zaten kim kaldı) ama karabağ sonrası Azerbaycan da mantıklı gibi. İyi bayramlar..
     Alıntı Originally Posted by Baturalpi Yazıyı Oku
    Gürcistanın devamı gelse keşke... Çok kısa süre olmasına rağmen baya verimli bir iş çıkmış oradan. Sürpriz olarak Bulgaristana oynuyorum Bu arada bütün arkadaşların bayramını kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayramınız olsun...
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Güzel haberler peşpeşe. Acaba AKSA AKSEN'de ticaret yapacağımız yeni ülke neresi olacak? AKSA AKSEN'de güzel büyüyor maşallah.
    Küreselleşme, Vanguard, grubun arkasında güçlü networkler var dediğimizde kafa bulanlar şimdi bu hızlı büyümeyi konuşuyorlar.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bu görüşmeleri AKSEN değil, onları oraya yönlendirenler yapar üstadım. AKSEN kim yahu ? Birileri "sök makinelerini götür Gana'da şu bölgeye kur" demiş. Aynı birileri "sök onları götür Kongo'da Kivu bölgesine kur" der olur biter.

7. Hahaha ? 3 tl den bizi gömen, 3 liradan ZOREN öven Kamil gelmiş . Boş yapma. 5 senedir yazdıklarım bu forumda mevcut. İnsallah FAVÖK nedir bunu ögrenerek dönmüşsündür... Neyse iyi bayramlar..

8. Bu sektörde tahsilatlar gebelde en fazla üç aylıktır. Ama Afrikadan alacaklar sürekli yükseliyor bakitw dönüşmüyor Diğer yandan kısa dönemli fşnans borçlarda sıkıştırıyor. Alacaklar tahsil edilip kısa ve ırta dönemli ödemeler dengesi olulturulabilinecek mmş! Ana mesele bu şimdilik!

Sayfa 383/601 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •