Sayfa 408/601 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    erkek olduğunu tahmin etmiştim ama fransız gazatecinin adı ne acaba?

neyse buldum

Mélissa Theuriau

https://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9lissa_Theuriau

araştırmacı yatırımcıyım havası vermek içinmiş sanırım
    Hahqh fransizlarda mi hisseye ilgisi var mi

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    13.39 alti hos olmaz....
    Gercekten de hoş olmadı

3. Haftalik kapanisi 12.39 ve ustu yapabiliriz insallqh

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Hahqh fransizlarda mi hisseye ilgisi var mi
    Fransızca bilen ve hissenin haberlerini yerel-global en iyi takip eden sizsiniz
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Fransızca bilen ve hissenin haberlerini yerel-global en iyi takip eden sizsiniz
    Beni ne ile suçluyorsun anlamış değilim ama buralar tarla iken de buradaydim
    Google translate denen bir şey var bilmem hiç kullandın mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Beni ne ile suçluyorsun anlamış değilim ama buralar tarla iken de buradaydim
    Google translate denen bir şey var bilmem hiç kullandın mı?
    Niye alınganlık gösterdiniz? Şimdi bilmiyor gibi ima etmişsiniz ama önceleri Afrika haberleri paylaşırken bildiğiniz kaldı aklımda. Fransızların da mı ilgisi varmış deyince "en iyi siz bilirsiniz" dedim Sizin kadar eski olmasam da 3 yılı geçti; silici, icilis zamanlarınızı da biliyorum..
    Arada bilgileri niyetinize göre kullansanız da şirketle ilgili bilgi, haber-takip, duyum vs konusunda forumdaki en yetkin kişi olduğunuzu düşünüyorum gerçekten, düşünmüyor biliyorum hatta..
    Google translate konusuna gelirsek; Türkiye'ye internet geldiği yıllarda, dağıtıldığı üniversitede öğrenciydim O zamanlar Google yoktu gerçi ama 2006-2015 yıllarında da hobi niyetine web programlama ve search engine optimization işi yaptım..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Kimse beklemiyordu. (Ben hariç) sürpriz oldu.

Cisim başka yerden geldi bugün, sn kerkenez
    Bence burada sonradan gelen ve oldukça enteresan paylaşımlar yapan sizsiniz, mesela bedelsiz benim için bile supriz olmuşken sizin için neden supriz olmadı? Öğrenmek isterim sakıncası yoksa!

8.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Niye alınganlık gösterdiniz? Şimdi bilmiyor gibi ima etmişsiniz ama önceleri Afrika haberleri paylaşırken bildiğiniz kaldı aklımda. Fransızların da mı ilgisi varmış deyince "en iyi siz bilirsiniz" dedim Sizin kadar eski olmasam da 3 yılı geçti; silici, icilis zamanlarınızı da biliyorum..
    Arada bilgileri niyetinize göre kullansanız da şirketle ilgili bilgi, haber-takip, duyum vs konusunda forumdaki en yetkin kişi olduğunuzu düşünüyorum gerçekten, düşünmüyor biliyorum hatta..
    Google translate konusuna gelirsek; Türkiye'ye internet geldiği yıllarda, dağıtıldığı üniversitede öğrenciydim O zamanlar Google yoktu gerçi ama 2006-2015 yıllarında da hobi niyetine web programlama ve search engine optimization işi yaptım..

Geldik, gidiyoruz..
    Arada bilgileri niyetime göre kullanmak biraz ağır bir itham olmuyor mu? Ortağı olduğum sirket hakkında iyi kötü ne varsa paylaştım bugüne kadar, bence ahımi aliyorsunuz

Sayfa 408/601 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •