Sayfa 5/601 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Geldi. Sefalar getirdi. Beğenir de yatırım yapmaya karar verirse iliğine kadar inceler.

Bu arada, bilanço öncesi hiç renk vermemesi oldukça can sıkıcı bir durum.
    Klmsn'a bakıyorum. Bir haftada 9 liradan 15'e getirdiler kağıdı. Bilanço fiyatlandı bile.
    Bizde ne bir ses ne bir seda yok henüz.
    Hayırlısı bakalım.
    hoş bulduk dostum...bakalım ileride nasip ne olur bilemem...ama sizin hissenizi de en kısa sürede incelemek istiyorum..ne kadar hisse tanırsak o kadar iyidir...bir borsacının mümkün olduğunca her sektörden tanıdığı hissesi olmalı...vakti gelince lazım oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Doğalgazda 'çifte bayram' yaşatacak büyük gelişme

https://www.haberturk.com/dogalgazda...535310-ekonomi

Ayrıntılı bakmadım ama 200 milyon tl civarında bir kar olası gibi görünüyor.
    Tahminlerinizi paylaşabilir misiniz

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hoş bulduk dostum...bakalım ileride nasip ne olur bilemem...ama sizin hissenizi de en kısa sürede incelemek istiyorum..ne kadar hisse tanırsak o kadar iyidir...bir borsacının mümkün olduğunca her sektörden tanıdığı hissesi olmalı...vakti gelince lazım oluyor...
    Bırakın sektörleri patronuna güvenmediğim şirketler hariç bütün şirketlere göz atıyorum ben
    Bir gün hepsi lazım oluyor

5.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Ayrıntılı bakmadım ama 200 milyon tl civarında bir kar olası gibi görünüyor.
    Tahminlerinizi paylaşabilir misiniz
    hocam bu 200 mio tüm şirket mi/ana ortaklık mı ya da 3. çeyrek mi ilk 3 çeyrek mi?

Benim tahmin 3. çeyrek ana ortaklık karı 110 mio TL ama sizin rakamı bir yere koyamadım. Bu arada Gedik beklentisi 47 mio.

Karı oynatacak gelişmeler, kredi ödeme tarihleri(revolver facility'deki ayarlanma günleri), kapasite ödemeleri, Göynük için Tetaş fiyatı ve En büyüğü Afrika tarafı. O yüzden yüksek sapmalar olabilir gibime geliyor. Afrika tarafı da tam şeffaf değil

Vergi tarafını da eklemeyi unuttum

Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    hocam bu 200 mio tüm şirket mi/ana ortaklık mı ya da 3. çeyrek mi ilk 3 çeyrek mi?

Benim tahmin 3. çeyrek ana ortaklık karı 110 mio TL ama sizin rakamı bir yere koyamadım. Bu arada Gedik beklentisi 47 mio.

Karı oynatacak gelişmeler, kredi ödeme tarihleri(revolver facility'deki ayarlanma günleri), kapasite ödemeleri, Göynük için Tetaş fiyatı ve En büyüğü Afrika tarafı. O yüzden yüksek sapmalar olabilir gibime geliyor. Afrika tarafı da tam şeffaf değil

Vergi tarafını da eklemeyi unuttum
    2019/9, 3 çeyrek ana ortaklık karı , 9 aylık kümülatif.
    Sizin beklentiniz 217.5 2019/9 ana ortaklık karı oluyor bu durumda değil mi ?

7. 85-90 milyon TL de benim beklentim var 3.çeyrek için ama asıl güzel karı 4.çeyrekte göreceğiz kur 5.7-6.2 bandında kalır ve faizler de bu şekilde devam ederse.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cam ve çimento firmaları için de baya olumlu gibi bir haber galiba, iş bankası boşuna Trakya Cam ve Anadolu Cam almamış.
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Doğalgazda 'çifte bayram' yaşatacak büyük gelişme

https://www.haberturk.com/dogalgazda...535310-ekonomi
    Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 5/601 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •