Sayfa 503/601 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Temettu verırım potansıyel varmı

2. bugün saat 4 te yatırımcı sunumu varmış. 2022 beklentilerini de açıklarlar galiba. ayrıca yine gelecek rakamlar temkinli rakamlar olacaktır. bizim millet hep malda olduğu için aksen gibi hisselere alım yapamıyor. tahtacı da istediğini yapıyor. 3 bilanço göreceğim dedim biri geçti ikisi kaldı. düştükçe diğer hisselerle değişiyorum. tanıdığım herkese aldırıyorum. gönül rahatlığı ile.. bakalım temettü de gelecek mi merakla bekliyorum. bence yakında yeni yatırım haberleri de gelecek, özbekistan artık bitti şükür.

3. yalnız bu bilançodan sonra bile forum hareketlenmedi, herkes ya gitmiş ya da çalı arkasında.

4. Piyasa da pek beğenmiş gözükmüyor bu saat itibariyle. Daha ne bekleniyordu acaba?

Yemyeşil günde kırmızıyı yakmayı başardı.

5. Her ne kadar araci kurumlarin tahminlerini katlayan bir bilanço olsada, piyasa bu bilançoyu fiyatlamis gibi görünüyor. Yani piyasa için sürpriz bir durum yok.

Aylardır süregelen güçlü duruşda bu tezimi doğruluyor gibi.

Şimdi önemli olan 2022 beklentileri ve yeni yatirim haberlerinin gelip gelmeyecegi.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sunum başladı. bakalım neler çıkacak. tabi en son göreceğiz.

7. sunum yapılmış oldukça verimli geçmiş, katılan bir analistle konuştum. genel olarak bildiklerimizi söylemişler. 2022 beklentileri ise önümüzdeki günlerde açıklanacakmış.

8. Sayın stefan
    Temettu varmı

Sayfa 503/601 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •