Sayfa 534/601 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Yaklaşık 2-2.5 sene oldu hiç üzmedi yeri geldi arada uyuz etti ama mükafatını alıyoruz şaka bir yana ben bu 2022 senesini Özbekistan tarafı ile 5 çeyrek diye değerlendiriyorum...

2. bu başlığın en sevdiğim yanı yaklaşık 2 yıldır hisse fiyatının iniş çıkışlarının fazla konuşulmaması. bugünlerde yükseliyoruz ama düştüğümüz yataya sardığımız zamanlarda yasadık yinede aglayan zırlayan pek olmadı. seviyorum ortaklarımı.

yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bu başlığın en sevdiğim yanı yaklaşık 2 yıldır hisse fiyatının iniş çıkışlarının fazla konuşulmaması. bugünlerde yükseliyoruz ama düştüğümüz yataya sardığımız zamanlarda yasadık yinede aglayan zırlayan pek olmadı. seviyorum ortaklarımı.

2 yıldır ağlayıp sızlatacak kadar üzmedi.

Son 24 ayın sadece 3 ayı eksi kapatmış.

Sasa 6, hektaş 4 ay eksi kapatmış aynı dönemde.

İnanılmaz bir performans.

Şapka çıkarıyor, önünde eğiliyorum.

2 yıldır elinde aksen olan hissenin performansından azıcık bile hoşnutsuzlandıysa zaten borsayı bırakıp tarla alsın.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

4. bu kadar sert yükselişler pek huyu değildi bunun. 5 günde 19 dan 25 e. bir haber gelecek diye düşünmeye basladım. inşallah gana anlaşma haberidir.

5. Zaten ne olduysa geçen akşam karanlık odada başladı... Başka bir yöne evrildik ama hayırlısı bakalım.
     Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bu kadar sert yükselişler pek huyu değildi bunun. 5 günde 19 dan 25 e. bir haber gelecek diye düşünmeye basladım. inşallah gana anlaşma haberidir.

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bu kadar sert yükselişler pek huyu değildi bunun. 5 günde 19 dan 25 e. bir haber gelecek diye düşünmeye basladım. inşallah gana anlaşma haberidir.

Ben 6 aylıkta Özbekistan etkisi ile absürd bir kâr gelebilir diye düşünüyorum. 3M+ gibi

7. saglam bir temettü ihtimali seziyorum......ytd...

8. saglam bir temettü ihtimali seziyorum......ytd...

Sayfa 534/601 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •