Sayfa 567/601 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bist 30 hayırlı olsun. 1.65-1.75 arası kar bekliyorum. 1.5 üstü her türlü iyidir. Yurtiçinde marjlar güzelleşti, yurtdışı planlandığı gibi gidiyor. Son iki ay borsa performansı tatmin etmese de şirket daha çok üretiyor, daha çok satıyor. Gerçi üretmeden de parasını alıyor Vel hasıl şirketimiz de bir sorun yok, işler yolunda. Piyasa fiyatlamasının can sıktığı zamanlarda fiyata değil şirkete odaklanmak hayat kurtarır. Beni en çok heyecanlandıran şirketin enerji depolama alanına ilgi duyması, bunu gündeminde tutması. Şuan için somut bir gelişme yok ama ben yakın zamanda ilgili alanda somut adımlar bekliyor olacağım.
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    3. çeyrekte kar çalışması yapan ortak var mı acaba? Kar beklentileri ne durumda acaba?

2. Bakalım toplantıda bize neler anlatacaklar...

3. 35.95 nasıl oldu tavan ,35.66 iken?

Bi yolculuk yaptım borsa mi bozuldu.

4. sessizce izleyenler var biliyorum amaarda bişeyler yazın be ortaklar. misal bu hafta olacak kazakistan ihalesini, güney amerikadan gelmesi muhtemel santral haberini vs... çok sessiz bu sayfa..

5.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    sessizce izleyenler var biliyorum amaarda bişeyler yazın be ortaklar. misal bu hafta olacak kazakistan ihalesini, güney amerikadan gelmesi muhtemel santral haberini vs... çok sessiz bu sayfa..
    Merhaba
    Kazakistan ihalesine girilmeyeceğini okumuştum yanılmıyorsam, geçen hafta yapılan analist toplantısı notlarında görmüştüm.

6. [QUOTE=Starsailor;6117723]Merhaba
    Kazakistan ihalesine girilmeyeceğini okumuştum yanılmıyorsam, geçen hafta yapılan analist toplantısı notlarında görmştüm

ben yanlış hatırlamıyorsam girecez demişlerdi ihaleye...

7. Yatırımcı toplantısında da soruldu, girmeyeceğiz dedi Cevdet bey. Siz orayı kaçırmışsınız Ama orada başka fırsatlar çıkacağına inanıyoruz diye bitirdi.
    [QUOTE=cido;6118173]
     Alıntı Originally Posted by Starsailor Yazıyı Oku
    Merhaba
    Kazakistan ihalesine girilmeyeceğini okumuştum yanılmıyorsam, geçen hafta yapılan analist toplantısı notlarında görmştüm

ben yanlış hatırlamıyorsam girecez demişlerdi ihaleye...

8. [QUOTE=Baturalpi;6118623]Yatırımcı toplantısında da soruldu, girmeyeceğiz dedi Cevdet bey. Siz orayı kaçırmışsınız Ama orada başka fırsatlar çıkacağına inanıyoruz diye bitirdi.
    Cihan bey bu cevap sizeydi yanlış alıntılamışım.

Sayfa 567/601 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •