Sayfa 58/601 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 4804 madde; 457 - 464 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    2 gündür yabancı çıkıyor gözüküyor.arifle alakası olduğunu düşünmüyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yabancı satışı yok aksine takasta ve akd de yabancı alıyor.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu mal sanırım takasta Tacirlerden değil de yatırım fonlarından çıkacak.
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Tacirler, yatırım fonlarındaki malı çıkıyor çok muhtemelen. Sadece TKF'de 1.5 milyon lot vardı ve son 2 gündür tahtada tek net satıcı var: Tacirler..

https://www.kap.org.tr/tr/fon-bilgil...nedi-yogun-fon

3.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Bu mal sanırım takasta Tacirlerden değil de yatırım fonlarından çıkacak.

Muhtemelen öyle olacak üstadım. Yine de bilemeyiz tabiki, benimkisi tamamen tahmin. Belki de müşterilerinden birinin malı. 2 gün sonra anlarız. Şayet dediğim gibiyse güzel para kazandılar; maliyetleri 2.6 TL civarıydı. Ki o dönem bunları yazmıştım hatırlarsanız.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Muhtemelen öyle olacak üstadım. Yine de bilemeyiz tabiki, benimkisi tamamen tahmin. Belki de müşterilerinden birinin malı. 2 gün sonra anlarız. Şayet dediğim gibiyse güzel para kazandılar; maliyetleri 2.6 TL civarıydı. Ki o dönem bunları yazmıştım hatırlarsanız.
    Valla BIST 50'den çıkışın bu satışla bir ilgisi de olabilir. Bazı fonlar sadece BIST 30 ve 50'ye yatırım yapıyor. Kendi adıma şunu söyleyeyim bu son 2 günkü satışlar epey canımı sıktı. Hissenin dillenmesi de twitterda hoşuma gitmemişti. Bir müddet paylaşım yapmayacağım. Malımı taşımaya devam edeceğim.
    Tüm ortaklara bol kazançlar.

5. EID (QİNVEST PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU-HİSSE YOĞUN FON) portföyünde de aynı dönemden kalma mallar var. Maliyetleri de hemen hemen aynı. Bakalım onlardan satış gelecek mi ? Ve en önemlisi bu satışlar kim tarafından karşılanacak ? Yabancılar almaya devam ederse bir süre yatay aşağı gider belki ama çabuk toparlar. Günlük grafikte 3.50 önemli bir seviye, takip etmek lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Resmi sitede gözükmüyor.belki paylastiginiz site yanlış yapmıştır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim ne yanlışı adam panele katılmış!!! Bunların isleri hep gayriresmi zaten...

7. Filmin adı yıl "sonu action"

8. Fonlardaki portföyün bir kısmı 3.66 seviyelerinden yabancı hesaplara virman yapıldı. Belki de onlar adına taşıyorlardı bunu bilemeyiz. Yabancıların sadece AKSEN değil tüm enerji şirketlerinde aktif ve bir o kadar agresif bir şekilde pozisyon aldıklarını gözlemliyorum. Bu gelecek adına gayet önemli bir mesajdır dostlarım. Not edin.

Sayfa 58/601 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •