Sayfa 598/601 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    50 tl hedef ile kagida 40 tl civarindan giris yaptim bakalim.
    Hayırlı olsun ortak. 39dan da ben müşterisi oldum. Herkese bol kazançlar.

2. Bu hisse Kemalettin Tuğcu romanlarına yakışacak şekilde
    Kimsesiz kalmış, adı "kimsesiz hisse "olsun bundan sonra yazanı bile yok
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu hisse Kemalettin Tuğcu romanlarına yakışacak şekilde
    Kimsesiz kalmış, adı "kimsesiz hisse "olsun bundan sonra yazanı bile yok
    matematiksel anlamda çok kötü olmamasına rağmen bu enerji furyasında burada kalması için mantıklı bir sebep bulamadım. tahsil edilemeyen bir alacak hikayesi dönüp duruyor açıkçası anlamış değilim hayırlısı olsun diyerek azar azar alıma başladım

Daha fazla uzatmadan, elini çabuk tutsa iyi olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by MURO Yazıyı Oku
    matematiksel anlamda çok kötü olmamasına rağmen bu enerji furyasında burada kalması için mantıklı bir sebep bulamadım. tahsil edilemeyen bir alacak hikayesi dönüp duruyor açıkçası anlamış değilim hayırlısı olsun diyerek azar azar alıma başladım
    Kimden ne kadar tahsil edilememiş ben duymadım açıkçası, yazabilirsiniz memnun olurum.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6. 21 Ekim 2022 tarihli Özel Durum Açıklamamızda, Aksa Enerji Üretim A.Ş.'nin %100 bağlı ortağı Aksa Yenilenebilir Üretim A.Ş. tarafından, Müstakil Elektrik Depolama Tesisleri'ne ilişkin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) gerçekleştirdiğimiz başvuruları kamuoyu ile paylaşmıştık. Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği kapsamında ilgili Müstakil Elektrik Depolama Tesisleri'nin Depolamalı Elektrik Üretim Tesisi önlisans başvurusu olarak değerlendirilmesine yönelik süreçler ilerletilmiştir. Akabinde bu projelere ek olarak Depolamalı Güneş ve Rüzgar enerji santral başvuruları da yapılmıştır.

Ön lisans başvurularımız kapsamında EPDK tarafından Mersin'de 100,08 MW, Manisa'da 82,16 MW, Afyonkarahisar'da 110,76 MW , Balıkesir'de 118,04 MW olmak üzere toplam 411,04 MW kurulu gücünde depolamalı rüzgâr enerji santrali ve Kırşehir'de 50 MW ,Eskişehir'de 100 MW toplamda 150 MW kurulu gücünde depolamalı güneş enerji santrallerinin kurulumuna ek olarak Eskişehir'de 140,91 MW depolamalı rüzgâr enerji santrali önlisans hakkımızı da almış olup 551,95 MW kurulu gücünde depolamalı rüzgar enerji santraline ve toplamda 701,95 MW kurulu güce ulaşılmıştır.

Değerlendirme süreci devam eden diğer önlisans başvurularımıza ilişkin gelişmeler paylaşılmaya devam edilecektir.

"Sürdürülebilir Yüksek Büyüme" stratejimiz doğrultusunda üretim portföyümüzün kaynak çeşitliliğine önem veriyor, 2030 hedeflerimiz kapsamında yenilenebilir enerji teknolojilerine yatırımlarımızı yoğunlaştırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye de dahil olmak üzere küresel ölçekte yenilenebilir enerji ve enerji dönüşümü odaklı projeleri yakından takip ediyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8. Dolar zirvesinden çok uzakta. Büyük hareketler yapar mı bilmem ama güvenli liman olarak giriş yaptım hafta başında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 598/601 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •