Sayfa 67/601 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 529 - 536 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Rehinli hisselerin serbest kalması olumsuz olur bence, istedikleri zaman gayet tahtayı likit hale getirebiliyorlar.
    Üstadım, tahtaya benim gibi spekülatörlerin gelmesi lazım. 100K alabilmek için 5 ayrı kurumdan 100 takla atıyoruz. Bu fiyatlarda kademelerde en az 150-200 K hisse olmalı. Alan satanlar da yabancı mabancı değil zaten, kendileri; illüzyon. Likit tahta volatil olur, volatilite bu piyasanın ilacıdır. Tahtaya "gerçek yabancı" gelsin istiyorlarsa dediğimi yapmaları lazım. Bana piyasa gurusu derler, şayet burayı okuyorlarsa sözümü dinlesinler. Erkinciğim okuyorsun değil mi ?.

*

Bu arada hazır gelmişken grafik çalışmamızı da koyayım şuraya.

2. Daha önce tahtaya hareket ve bereket getirmiştiniz, hayırlı uğurlu olur inşallah gelişiniz. Gerçek yabancı yok diye ben de yazıyorum. Gerçek yabancı olup da bu malı tutanlar çok ciddi zararda.
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Üstadım, tahtaya benim gibi spekülatörlerin gelmesi lazım. 100K alabilmek için 5 ayrı kurumdan 100 takla atıyoruz. Bu fiyatlarda kademelerde en az 150-200 K hisse olmalı. Alan satanlar da yabancı mabancı değil zaten, kendileri; illüzyon. Likit tahta volatil olur, volatilite bu piyasanın ilacıdır. Tahtaya "gerçek yabancı" gelsin istiyorlarsa dediğimi yapmaları lazım. Bana piyasa gurusu derler, şayet burayı okuyorlarsa sözümü dinlesinler. Erkinciğim okuyorsun değil mi ?.

*

Bu arada hazır gelmişken grafik çalışmamızı da koyayım şuraya.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. KAZANCI HOLDING A.S.`NIN GERI ALDIGI SIRKETIMIZIN %16,62 ORANINDAKI HISSESI, KAZANCI HOLDING`IN ALMIS OLDUGU VE DUYURUSU 3 AGUSTOS 2016 TARIHINDE YAPILMIS OLAN YENI KREDI`YE ILAVE TEMINAT OLMASI ICIN TEMINAT TEMSILCISI TURKIYE IS BANKASI A.S`YE KAZANCI HOLDING TARAFINDAN REHIN EDILMISTIR
    Goldman sachs hisseleri için kredi çekilmiş.ilave teminat olması için rehin edilmiş.bunlar imtiyazlı paylar degilmi?

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Geçen gün de geçti bu 2.95 $ mevzusu. Nedir bu üstadım ? Kim kime niye ödedi, kısacık..
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Goldman a zamanında geri alım garantili 101 milyon lot teminat karşılığı vermişler. Süre geçen yıl doldu ve Goldman da o fiyattan hisseleri geri verdi. 300 milyon $ karşılığında hisseleri mecburen geri alıp iş bankasına teminat olarak verdiler. http://uzmanparam.milliyet.com.tr/am...i/81000/81746/
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Anladım. Rockefeller orijinli gerçekleştirilen 15 Temmuz'un hemen ardından yapılan bu hamle tamamen siyasi gibi görünüyor. Hisseye etkisi olur olmaz bilemem ancak Erdoğan bu sermaye ile tekrar yakın ilişkiler kurma çabasında. Buradan ciddi bir hikaye çıkma ihtimali var gibi duruyor.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...92#post3845692
    Yanlış anlamadıysam o 101 milyon lot an itibariyle İş takasında gözüken lotlar. Sayın sonli üstadım daha iyi bilir ama.

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Yanlış anlamadıysam o 101 milyon lot an itibariyle İş takasında gözüken lotlar. Sayın sonli üstadım daha iyi bilir ama.
    Estağfurullah, sizin gibi gurunun yanında
    Ama ben yine aynı fikirdeyim, bu fiyatlarda o lotların piyasaya ineceğine ihtimal vermiyorum.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

6. Arkadaşlar hisse yükselicekse neden her kademeden alış fırsatı veriyor.yani sanki endekse göre düşüyor çıkıyor.yorumu olan?

7. Tahtayı kaldıran kamil abi ne oldu bugün? Hayvan terledi mi?

8. Mehter takımına bağladı 1 ileri 2 geri hala Aralık başında gördüğü 4.08in üzerinde kalıcı olamadı, endeks yükselişine ayak uyduramadı. Ecilc en basiti 60 kademe gerisinden gelip 20 kademe fark attı. Mal güzel ama tahtada spekülatör yok, Patron müsaade etmiyor.

Sayfa 67/601 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •