Sayfa 77/601 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Yav hele kim kimin eline vermiş geçen 4.20 de kim mal almış, aldıysa da kaç lot almış. 2.53 maliyetle bekliyoruz. Bu hareketlerde hep lot sayımız arttı.
     Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    bu forumdan işte bu yüzden soğuyorum arada. Yorumda katma değer sıfır, tavır ergence, herhangi bir bilgi paylaşımı yok ama hisse ile ilgili bir şey okumaya geliyoruz ve bu harf yığını ile karşılaşıyoruz.

Hakkımızda hayırlısı
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kilicaslan41 Yazıyı Oku
    Sizin görüşünüz nedir?
    Bilanço konusunda herhangi bir projeksiyonum yok, bu tür 'patron' hisselerine daha ziyade teknik bakarım üstadım. Uygun bir vakitte grafiğini paylaşacağım.

3. https://www.africa-energy.com/event/aix-gas-2020
    Afrika gaz aksa bul karoyu al parayı... aptal hareketlere aldanmamak lazım kolay para kazanma dersindeyseniz aksen yanlış bir hisse!!!

4.  Alıntı Originally Posted by laguns Yazıyı Oku
    bugun net olarak anladım ki bu kağıt insanı deli eder , ve artık yeterince derdim olduğu için kağıtla vedalaştım öyle %30 % 40 kar kazanma derdinde değildim ..ama diğer kağıtlara baktıkca sinir oldum ve yeter dedim ... burada kalanlara herkese sabır versin ...
    burada kalanlar için şunu belirteyim mevlana sabrınız varsa kalın ...
    bugun baktım gene benim sattığım fiyatlara geri gelmiş yüzde 3 kusur düşmüş ulen dedim gene alsam mı şeytan dürttü dedim bu akşam takaslara bakayım sanki biri mal satmış ona göre alırım dedim, şimdi takaslara bakıyorum da aynı kafa aynı zihniyet aynı grup aynı patron aynı kurumlar değişmez bunlar değişmez zihniyet aynı …

5. https://www.africa-energy-forum.com/...l&utm_campaign
    Adamlar çalışıyor!!! Sorun şu siz elinizdeki hisseler hemen kara geçsin ve satayim peşindesiniz? Peki şöyle düşünün patron ne yapacak? Siz karı alıp gideceksiniz, tüm riskler patrona kalacak... Yok öyle bir hesap!!! Ya yatırımcı olursunuz yada kısa vadede kar edeceğiniz hisselere gidersiniz. Adam açık açık gösteriyor niyetini. Bem sabırla beklemeye devam ediyorum...

6. https://energies-media.com/aksa-ener...mpression=true
    6 gün once kamerun haberi tekrar cıkmış basında, ben geleceği şimdiden satın alır beklerim sorun yok

7. Fed tutanakları aciklandi... Bugün satti dediginiz adam belki tutanakları görmek istedi, doner mali yukarıdan alır... burada aslolan sey sirket finansallari ve gelecekte yapabileceği işlerdir... au kumarbaz zihniyetten çıkın artik
    .

8. Şahsen benim elime verdi hocam; her 10 kademede alıyorum ) sonrakini 3.72 de alacağım elime.. Ama verirken eline değil başka yerine vericem..

Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Yav hele kim kimin eline vermiş geçen 4.20 de kim mal almış, aldıysa da kaç lot almış. 2.53 maliyetle bekliyoruz. Bu hareketlerde hep lot sayımız arttı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 77/601 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •