Sayfa 80/601 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 633 - 640 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Ciro beklediğimden düşük, kar daha fazla geldi. Ödediği faiz miktarında ciddi azalma var. Afrika'dan gelen favök azalmış biraz. Cemil Bey geri alım yapsa şu ortamda hisse için güzel olur. Başka hisse şu bilançoya tavanlardı.
     Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Ben de kendi tahminlerimi yazayım o zaman 1 milyar 900- 1 milyar 950 milyon TL ciro 125 milyon net kar bekliyorum ana ortaklık.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tahtada yavşağın önde gideni bir tayfa var, ama bu bilançoyla nereye kadar baskılayacak.. baskılamaya çalışırken, toplayacağından çoğunu kaptırma riski de taşıyor bu fiyatlarda. defter değeri 5.69 olmuş, bilanço trendi yukarı.. Kurumlar bilanço rapor yazmaya başlar..
    Dün 3.52 de son kurşunları attık, bugüne kurşun olsaydı onları da sıkardım hiç düşünmeden..

Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Ciro beklediğimden düşük, kar daha fazla geldi. Ödediği faiz miktarında ciddi azalma var. Afrika'dan gelen favök azalmış biraz. Cemil Bey geri alım yapsa şu ortamda hisse için güzel olur. Başka hisse şu bilançoya tavanlardı.

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. alındı galiba bit yavrusu ) 2.96 da yıllık ortalama var bak, oraya kadar bas )) eninde sonunda ya seve seve ya da .... gideceğin yer belli.. Dansöz gibi kıvırman nafile.. Elektrik endeksi..

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Tahtada yavşağın önde gideni bir tayfa var, ama bu bilançoyla nereye kadar baskılayacak.. baskılamaya çalışırken, toplayacağından çoğunu kaptırma riski de taşıyor bu fiyatlarda. defter değeri 5.69 olmuş, bilanço trendi yukarı.. Kurumlar bilanço rapor yazmaya başlar..
    Dün 3.52 de son kurşunları attık, bugüne kurşun olsaydı onları da sıkardım hiç düşünmeden..

4. Sabah 3.38 aktifden biraz daha alayım dedim.. Kuyruğunu bıraktı kaçtı anında.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Tam süzme bunlar; yalnız aptallık kaynaklı mı yoksa operasyon çocukluğu mu anlaşılmıyor ) Ortaya karışık olma ihtimali yüksek.. Eskiler bu fiyata satmaz, mal istiyorsan hazır fırsat gelmişken sürseydin tavana; bir kısmı satar geçerdi belki fırsat görmüşken diğer hisselere.. Sende böyle günde hisseyi tavan yaptım diye hava atardın eşine dostuna )
    Ana okulunda sınıfta kalmış beceriksiz spek, hala kademe peşindesin..
    Ya da milleti buralarda bezdirip az yukarıda patır patır dökülsün diye mi bunca çaba?

6.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Tam süzme bunlar; yalnız aptallık kaynaklı mı yoksa operasyon çocukluğu mu anlaşılmıyor ) Ortaya karışık olma ihtimali yüksek.. Eskiler bu fiyata satmaz, mal istiyorsan hazır fırsat gelmişken sürseydin tavana; bir kısmı satar geçerdi belki fırsat görmüşken diğer hisselere.. Sende böyle günde hisseyi tavan yaptım diye hava atardın eşine dostuna )
    Ana okulunda sınıfta kalmış beceriksiz spek, hala kademe peşindesin..
    Ya da milleti buralarda bezdirip az yukarıda patır patır dökülsün diye mi bunca çaba?
    Doğru tespit..
    En azından bendekilerin yarısını alma fırsatı vardı

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir akenr kadar olamadı ona yanarım.
     Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Doğru tespit..
    En azından bendekilerin yarısını alma fırsatı vardı

8.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Bir akenr kadar olamadı ona yanarım.

Son çırpınışları..
    Enerji şirketleri içinde en ucuz kalanı..
    Borç/favök 2.1 lere düştü..
    Eninde sonunda ederini bulacaktır..

Sayfa 80/601 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •