Sayfa 81/601 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 641 - 648 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

2.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    Çok etkilendim doğrusu hemen yarın biraz daha çop fiyattan aksa enerji hissesi alacağım... bu video neyin habercisi ben çözemedim... hayirlara vesile olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Çok etkilendim doğrusu hemen yarın biraz daha çop fiyattan aksa enerji hissesi alacağım... bu video neyin habercisi ben çözemedim... hayirlara vesile olsun
    Hocam sen biraz al da hızlı bir şekilde 5'leri görelim artık. Sen de öyle bir babayiğitlik görüyorum

4. Bu yabancının satışı ne zaman bitecek acaba bilançoda çok iyi geldi yabancı son bir ayda 5 milyon lot sattı nerdeyse hala satıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Bu yabancının satışı ne zaman bitecek acaba bilançoda çok iyi geldi yabancı son bir ayda 5 milyon lot sattı nerdeyse hala satıyor.
    galiba o yabancı arkadaşlarla bıyık var. Tenis maçına çevirdiler tahtayı.

6. Bugünde yabancı iyi sattı 1.1 milyon lot tahtayı daha aşağı basacaklardı gedik yatırım tuttu kapanista ise aldıklarının dörtte birini sattı gedik yatırım bu tahtada çok değişik oyunlar var.

7. Bir aydır her gün olduğu gibi merill ve yatırım finans satıştaydı.bir milyon sattılar.Dünde bu ikili 1.1 milyon satmıştı.Bu bilançoya bu satışlar neden olabilir? Bu satışlar olmasa hisse zaten 4.50 lere gelirdi oradan neden satmayı düşünmeden burdan satıyorlar? Yorum yapacak varmı?

Sayfa 81/601 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •