Sayfa 82/601 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 649 - 656 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Takaslara baktınız mı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Bir aydır her gün olduğu gibi merill ve yatırım finans satıştaydı.bir milyon sattılar.Dünde bu ikili 1.1 milyon satmıştı.Bu bilançoya bu satışlar neden olabilir? Bu satışlar olmasa hisse zaten 4.50 lere gelirdi oradan neden satmayı düşünmeden burdan satıyorlar? Yorum yapacak varmı?
    Muhtemelen corona virüsü ve dünyadaki diğer olumsuz etkilerden ekonomilerin olumsuz etkileneceğini düşünüyorlar. Sanayi çalışmazsa elektrik tüketimi de artmaz.
    Sanki bankalara yönelme var. Tüm dünyadaki Faiz düşüşlerinden bankaların olumlu etkileneceğini düşünebilirler. Türk bankaları dışarıdan düşük faizle kaynak bulabilecekler. Bu iki yönden olumlu etkiler. Birincisi ; yurtdışından eskiden aldıkları yüksek faizli kaynakları düşük faizlli kaynaklarla finanse edebilirler. İkinci olumlu etki ; İçeride faizlerin hala yüksek olması ve kurlar düşme ihtimali bankaların gelirlerini artıracaktır. Bunları FED in faiz indirmeye devam edeceği varsayımı ile söylüyorum.
    Ancak Suriye ve diğer komşularla yaşanan gerginliğin artması işleri belirsizliğe sürükleme ihtimali de var.

3. Hissenin ucuzluğu yavaştan fark edilmeye başlandı..
    YTD..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 10 yıl önceki Halka arz dolar bazlı fiyatının bugün TL karşılığı 18.90... Türkiye de halka arz böyle bir şey işte..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by cemilsavar Yazıyı Oku
    ne zaman kaybetmiş sayılırsın biliyor musun? ınancini yitirdiğin anda...
    ........yorumsuz.....

6.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Çok etkilendim doğrusu hemen yarın biraz daha çop fiyattan aksa enerji hissesi alacağım... bu video neyin habercisi ben çözemedim... hayirlara vesile olsun
    Hayırlara vesile oldu maşallah, çop fiyattan mal sahibi yapıyor beceriksizler.....

Aktif Alışlar 27.195.096 -- Aktif Satışlar 22.096.874

Sayfa 82/601 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •