Sayfa 250/601 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    ak yatırım kimin malını satıyo bu kadar bilen varmı. yabancımı.
    evet daha önceki ak satışı citi den çıktı...

2. TCMB bankası son faiz kararı ile tamamen AKSEN e çalıştı. Artan dolar ile hayatın pahaliligina mi üzülsek yoksa AKSEN in dolar fazlasina mi sevinsek..YTD

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

3. Kesinlikle doğru bi cebimizden giriyor Bi cebimizden çıkıyor insan aksen yatırımcısı olduğuna sevinsemi üzülsemi...
     Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    TCMB bankası son faiz kararı ile tamamen AKSEN e çalıştı. Artan dolar ile hayatın pahaliligina mi üzülsek yoksa AKSEN in dolar fazlasina mi sevinsek..YTD

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Kesinlikle doğru bi cebimizden giriyor Bi cebimizden çıkıyor insan aksen yatırımcısı olduğuna sevinsemi üzülsemi...
    şu an öyle bir fiyatlama yok ama
    bu kadar satışa da iyi dayanıyor ayrıca....

5. Bıktırma hareketleridir inşallah bugünlerde yaptıkları

6. Bu hissede yabancı son 3 ayda 15 milyon civarı satış yaptı. Açıkçası bu kadar sığ bir hissede(123 mn lot civarı var piyasada) bu satislara rağmen bu fiyatlar beni tatmin etti. Gana'da diğer IPP lerin bazıları ile yeni anlaşmalar yapıldı. Bizim için de hayırlısı diyelim. Benim açımdan 2021 için bu şirketin tek beklentisi yeni bir santral yatırımıdır ve bunu özkaynağı ile yapabilmesidir. Sonrası artık piyasa şartları. YTD.

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

7.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Bıktırma hareketleridir inşallah bugünlerde yaptıkları
    Bence ikili işlem var. Düne bakın bariz belli. Bugün de yaptı belli miktar ama tamamını kapatmadı. Dökme hareketi de olabilir adamın birkaç kademelik karı da olabilir.

8. Dokme hareketi son 3 gundur. Deneme satis yaptim swing trade edeyim biraz lot arrtirayim diye 6.70 den verdim o gun altini gormedi ve ustte kapatti ertesi gun geri almak icin alt kademeye yazdim hep yani 6.67 6.68 ise yazdim 6,67 ye asla vermedi 6.77 den aldim cidim tek j
    Kalemde 50 lot bu sefer 15 dakiak icinde en az 8 kademe gitti 6.85 degdi satma sansi verdi. Bugunde verdi dunde verdi. Bu hareketleri tmsndan biliyorum. Dusecek olsa sindiye bu endekste coktan cakilmisti. Ben lot kaybettim ama suni anladim beklemek sart. Aralik sonunda yilbasinda hepimiz cok mutlu olucaz. Saygilar simdiden.

Sayfa 250/601 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •