Sayfa 172/601 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    10 yıl önceki TL. zirvesi 5.54 (3.97) $ bugünkü kurla eder 27 TL.Hissemizin bugün $ karşılığı 0.70 $. Ne güzel dünya.
    ……fıyat oldukça ucuz sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    hocam ne demek istediniz tam anlamadım?
    benım alıntı yaptığım yoruma gore norvec fonu halka arzdan aldığı ıcın zararda o yüzden daha alım yapmalıkı malıyeyı dusursun yabancı yatırımcı olarak daha alırmı bılemem o yuzden yorumsuz yazmıstım

3.  Alıntı Originally Posted by Ceko Yazıyı Oku
    benım alıntı yaptığım yoruma gore norvec fonu halka arzdan aldığı ıcın zararda o yüzden daha alım yapmalıkı malıyeyı dusursun yabancı yatırımcı olarak daha alırmı bılemem o yuzden yorumsuz yazmıstım
    hocam belirli bir disipline sahip fonlar hele ki ülke varlık fonları bizim borsadaki küçük yatırımcı mantığı ile yürütülmüyor. Zararda iken maliyet düşürmek için pozisyon arttırma biz küçük yatırımcının yatırım şekli. Fonlarda genelde zararda iken yatırım büyütülmez. Hatta tam tersi yatırım yapılan enstrüman için pozitif şekilde fiyatlamalar yani artan kar oldukça pozisyon büyütürler.

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    İki haftadır malum dirence gelince kafasına vuruyorlar... MACD de diyor ki öyle yada böyle, er yada geç seve seve kıracaksın burayı...

Kendisini düşen trend direncinin dışına attı.. Horizontal direncin altında debeleniyor.. Haftalık daki flama hedefine varması için 5.10 üzerinde günlük kapanışlar ister.. Belki 1-2 fake hareket beklenebilir ama sonuç olarak nihai yol haritası bellidir artık..

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Gaza gelmeyin ağam bizimle egleniy

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tarihi anlara şahitlik ediyoruz. Sanki İstanbulun fethi

7. Maşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günlük kapanışlar yapmadan gaza gelmeyin
    Gün sonunu bir görelim ama şu anda herşey pozitif

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 172/601 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •