Sayfa 190/601 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Mini mini birler derdi yarından sonra çalışkan 8 Lee demek isterim

Dipnot 13. sayfa:

*Aksa Enerji Kongo, Aksa Enerji Kamerun ile Aksa Energy Tashkent LLC şirketlerinin kuruluşu gerçekleşmiş olup henüz faaliyete başlamamıştır.

Özbekistan'da 240 mw 12 ay içerisinde faaliyete başlıyor, KAP' tan duyurdu.
    Kongo ile 150 mw için ön mutabakat ok.
    Kamerun diğer bir beklenti.
    Şirketler kurulmuş...
    Kongo ve Kamerun yatırım açıklamaları artık yoldadır.

2019/6 107 milyon tl kar
    2020/6 222 milyon tl

Karda %100 ' den fazla artış var.
    Corona döneminde büyük başarı.

Bence bu karla, ilk etapta en azından 5.24 hızlı bir şekilde görülmelidir.
    5.31 üzerinde 5.68' e doğru bir hareket de bence olası.

Değersiz hisselerde bile güçlü hareketler gördük.

Enerji Şirketleri PD/DD oranları

AYEN 2.09
    ODAS 1.7
    AKENR 2.05
    ZOREN 1.92
    AKSEN 0.73

AKSEN diğer enerji şirketleri ile kıyaslandığında bedava, hisse fiyatı %100 artsa ancak bunların değerine geliyor.

4. Yarın satış yapar mısınız
    Dün de övüp bugün epey satmıştınız...
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    2019/6 107 milyon tl kar
    2020/6 222 milyon tl

%100 ' den fazla artış var.
    Corona döneminde büyük başarı.

Bence bu karla, ilk etapta en azından 5.24 hızlı bir şekilde görülmelidir.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Dipnot 13. sayfa:

*Aksa Enerji Kongo, Aksa Enerji Kamerun ile Aksa Energy Tashkent LLC şirketlerinin kuruluşu gerçekleşmiş olup henüz faaliyete başlamamıştır.

Özbekistan'da 240 mw 12 ay içerisinde faaliyete başlıyor, KAP' tan duyurdu.
    Kongo ile 150 mw için ön mutabakat ok.
    Kamerun diğer bir beklenti.
    Şirketler kurulmuş...
    Kongo ve Kamerun yatırım açıklamaları artık yoldadır.
    Hocam sende yılda 1 gelip son 3-5 ayın haberlerini burada tekrar tekrar verip hisse pazarlar gibi yorumlar yapıp sonra satıp kayboluyorsun. Ne olursun biraz samimiyet ya. Sabır sabır diyorum ama gerçekten ayıp oluyor. 3 yıldır aynı terane. YTD.

6. Arkadaş bilanco ya iyi gelirse diye aldığı mallari da yarın satma pesinde...
    Kamerun ve congo şirket kurulduğu doğrudur. Sirketin önceliği gana uzatma ve ozbekistan'dir, yakın zamanda gana, özbekistan ve mali den haber beklerim( yakın zamandan kastım yıl sonuna kadardir)

7. Ya daha fenası böyleleri kale alıp hisse alıp satanlar var ne yazıkki. Adam hisse ile ilgili 'Ali ata bak' seviyesinde bilgileri hisseyi alınca sayfa sayfa yazıyor. Sonra sattıktan sonra da 'yok öyle böyle düşecek' falan yazıp hissenin düşmesini bekliyor. Vallahi YAZIKLAR OLSUN ya. 3 yıldır da utanmadan aynı şeyi yapıyor. Kimi nasıl seversen sev kardeşim ama önce samimi ol!!!

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Hocam sende yılda 1 gelip son 3-5 ayın haberlerini burada tekrar tekrar verip hisse pazarlar gibi yorumlar yapıp sonra satıp kayboluyorsun. Ne olursun biraz samimiyet ya. Sabır sabır diyorum ama gerçekten ayıp oluyor. 3 yıldır aynı terane. YTD.
    Hisse pazarlama gibi bir niyetim olsa sabah 4.78 ' e giderken sattığımı , borsa kapanmadan 4.6' lara düştüğünde de 4.6 - 4.63 bilanço için iyi fiyatlar diye yazar mıydım?

Hisse pazarlayanlar yüksek fiyatlarda alım önerirler , düşük fiyatlarda da karamsar yazılar yazıp panikle insanların zararına hisse satmasına neden olurlar.

Yüksek fiyatta satış , düşük fiyatta alış fırsatını paylaşmak asla hisse pazarlamak değildir, iyi niyettir.

İmzamda ne yazıyor bir bakın "Kim ne biliyor anlamak için geçmiş yazılarına bak"
    Karalamadan önce geçmiş yazılara bir bakın "kul hakkı diye bir şey var"

Sayfa 190/601 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •