Sayfa 492/601 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Kongoyla ilgili bir haber gelmedi daha. Gana için hala bekliyoruz. şirket klasik yavaş yavaş yükseleyim modunda, keşke bir kere adam akıllı kopsa da alamayanlar hektaşın arkasından baktıkları gibi bakakalsalar… tahmini 550 ml civarı çeyreklik 1350 civarı yıl sonu karı bekliyorum… hisse başı 1.1 TL civarı kar olsa 10 fk ile zaten bu fiyatlar normal. Özbekistan, Kongo vs daha bu fiyatlamaya dahil değil…

2.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Kongoyla ilgili bir haber gelmedi daha. Gana için hala bekliyoruz. şirket klasik yavaş yavaş yükseleyim modunda, keşke bir kere adam akıllı kopsa da alamayanlar hektaşın arkasından baktıkları gibi bakakalsalar� tahmini 550 ml civarı çeyreklik 1350 civarı yıl sonu karı bekliyorum� hisse başı 1.1 TL civarı kar olsa 10 fk ile zaten bu fiyatlar normal. Özbekistan, Kongo vs daha bu fiyatlamaya dahil değil�
    Bence Nuri Tezel in istifasından dolayı gelebilecek haber akışlarında bir miktar zamana yayılma olabilir yerine gelen Cevdet Yalçın ve ekibinin yaklaşımı nasıl olacak bakalım. Nuri bey defansif garantici idi ama şirketin dönüşümünde yaptıkları ile taktir edilir.

3. 20.01.2022 günü Antalya rutin üretimine devam etmiş. Kış şartları iranın doğalgazı kesmesi derken neleri takip eder olduk.

Rusya ve Ukrayna gerginliği Odessa ve Izmail santral projelerini rafa kaldırır.
    Gerçi görünen bir gelişme yok gibi ama perde arkasında gelişmeler olmuş da olabilir yani.

Neyse Özbekistan santralları bizi 1 yıl götürür nasılsa.
    Hayırlısı olsun

5. Ukrayna santralleri çok yüksek ihtimalle olmayacak ama ben olumlu tarafından düşünüyorum. Sonuçta şirket orada bir santral kurmak için bir fizibilite çalışması yapmıştı, sürekli yeni yerler arıyorlar maşallah, eee bu çalışmalar başka bir yerin santrali için pekala kullanılabilir kanımca

6. Bu doğalgaz krizinde Antalya da üretim devam etmesine rahmen son 2 gün üretim düşüşü var. Fakat göynük tarafında ise son 3 gündür üretim artışı var. Oluşan maaliyetlere göre belki daha karlıdır - kafa kafayadır- yada zararlıdır bilmiyorum. Sonuçta süreç geçici maaliyetler konusunda yorum yapabilecek varmıdır. Teşekkürler.

7. Bu verileri nereden görüyorsunuz. Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Bu doğalgaz krizinde Antalya da üretim devam etmesine rahmen son 2 gün üretim düşüşü var. Fakat göynük tarafında ise son 3 gündür üretim artışı var. Oluşan maaliyetlere göre belki daha karlıdır - kafa kafayadır- yada zararlıdır bilmiyorum. Sonuçta süreç geçici maaliyetler konusunda yorum yapabilecek varmıdır. Teşekkürler.
    ALFA10TB cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Epiaş şeffaflık platformu.
     Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Bu verileri nereden görüyorsunuz. Teşekkürler

ALFA10TB cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 492/601 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •