Sayfa 264/601 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Özellikle 2019-3. Çeyrek ten sonra yatırım yapıp sabırla bekleyen aksen yatırımcıları dertsiz tasasız günlerin başlangıcı olacaktır bu bilanço diye düşünüyorum neden derseniz önümüzde beklenen ıraka elektrik satışı ve özbekistan yatırımı ayrıca afrika dan gelecek haberler belki yeni yatırım haberleri v.s. Ayrıca doların bu seviyede olması sebebi ile 4.çeyrek beklentileri hikayesi olan şirkete yatırım yapmak İyi hafta sonları aksen yatırımcılarına

Aynen öyle kerkenez kardeş

Hafta sonuna doğru onay gelebilir. Gelince bence asıl fiyatlama o zaman başlayacak.

Irak işinin büyüklüğü tam olarak belli olacak. Konuşulan yıllık 150-200m usd tutarında ihracat.

3. Hedefler usd bazlı grafik 3.75 lere dogru

4.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Hedefler usd bazlı grafik 3.75 lere dogru
    30'lar diyorsunuz yani. İnşaallah

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yasin kardeş inan anladığımdan değil kuş lu siteden grafik veriliyor Dolar bazli yukarı doğru

6.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Yasin kardeş inan anladığımdan değil kuş lu siteden grafik veriliyor Dolar bazli yukarı doğru
    Sıkıntı yok abi. Her grafik hedefi tutmasa da kulağa hoş geliyor. Teselli işte.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kontrolmatik'in Aksa Enerji Üretim'in Özbekistan'a taşınacak Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali'ne dair işler için verdiği teklif kabul edilerek sözleşme görüşmelerine başlandı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimizin, Aksa Enerji Üretim A.Ş.' ne ait, Antalya'da kurulu ve Özbekistan Taşkent'e Taşınacak olan toplam 240MW büyüklüğündeki Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için
    "110 kV Substation ; Kontrol ve Koruma Sistemi, Haberleşme Sistemi, Elektrik ve Mekanik Ekipmanları, Mühendislik, Kurulum Test ve Devreye Alma dahil Anahtar Teslim İşleri" kapsamında Aksa Enerji Üretim A.Ş.'ne verdiği vergiler hariç 3.650.000Euro tutarındaki teklif kabul edilmiş olup sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/885533

organize olmuşlar....kontrolmatik kap açıklaması

Sayfa 264/601 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •