Sayfa 571/601 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hey Maşallah.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. aksenin bilançosunda son zamanlarda hiç bir zaman sürpriz olmuyor, muhtemelen 1400-1500 civarı gelecek. bu da sürpriz olmayacak. bence bu fiyatlama yeni gelecek santral veya sözleşme yenileme fiyatlaması gibi duruyor( tabii eğer devam ederse). bana göre ederi yılbaşına kadar 50-60 bandıdır, eğer bir haber gelirse onu da fiyatlar mı göreceğiz.. bugün ise bir beklentim yok çünkü endeks yüzde 2 yükseldiği günde aksen ya negatif ya da yataydır genelde...

3. Arkadaşlar son zamanlarda “ Rus doğalgazının dönüşüm istasyonlarının kurulumuna AKSEN talip” şeklinde yazılara rastlıyoruz. Bu durumun Aslı astarı nedir. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    arkadaşlar son zamanlarda “ rus doğalgazının dönüşüm istasyonlarının kurulumuna aksen talip†şeklinde yazılara rastlıyoruz. Bu durumun aslı astarı nedir. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?
    hocam varsa böyle bir yazı buralarda da paylaşırsanız seviniriz...

5.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    hocam varsa böyle bir yazı buralarda da paylaşırsanız seviniriz...
    Resmî veya haber şeklinde değil sosyal medyada kişilerin söylemi şeklinde

6.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    resmî veya haber şeklinde değil sosyal medyada kişilerin söylemi şeklinde
    hocam dün ben de biraz baktım, araştırdım.twiterda bir kişi rusya doğalgazını aksen depolayacak diye yazmış ama açıkçası çok mantıklı gelmedi bana, aksen daha önce elektrik depolama ile ilgili çalışmalarının olduğunu söyledi ama doğalgaz bana çok mantıklı gelmedi. Bugün pınar hanımı arayıp, bilgi almaya çalışacağım...

7. Pınar hanımla konuştum, rus doğalgazının depolanmasıyla ilgili aksene dair hiç bir şey yokmuş...

Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Pınar hanımla konuştum, rus doğalgazının depolanmasıyla ilgili aksene dair hiç bir şey yokmuş...
    Bilgilendirme için teşekkürler sn. Cido,

Ben enerji depolama tarafında çok geç kalmadan şirketin aksiyon almasını ve yatırım açıklamasını tercih ederim şahsen. Elektrikli araçların ülkemizde de artarak yaygınlaşacağı ve bu sebeple şarj yerlerinde özellikle şehir dışındaki ücra yerlerde bu tarz teknolojik ihtiyaçların büyük oranda artacağını düşünüyorum.

Ki bu tarz bir teknolojik koz elde etmemiz durumunda ihracat bacağı da şirketin globalleşmesine major artı değer katacaktır.

Selamlar,

Sayfa 571/601 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •