Sayfa 544/601 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Ben senden memnunum Aksen. Düşünssen de ciksanda. Adam gibi yatırımcı ilişkileri, yetenekli yönetim. Çok kritik sektör.
    Gerisi bize kalmış .

2. Sessizce izlemeye devam... Herkes için hayırlı olsun yeni yatırımımız.

3. Kazakistan’da çok sayıda ihale yapılacağını duydum. Bu ara başka ihalelerde gelirse şaşırmamak lazım.

4. Son ihaleye dair detayları bulabilen var mı?
    Özbekistan gibi devlet mi sağlayacak doğalgazı vs?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    YENI SANTRAL ANLASMASI HAYIRLI UGURLU OLSUN

Kazakistan, 240 MW, https://forbes.kz/process/energetics..._v_kyizyilorde
    hocam bu haberi siz mi keşfettiniz acaba? kuşlu sitede de aynı haber paylaşılmış ancak sizin paylaşımınızdan daha sonra. kazakistan ile bir bağlantınız mı var yoksa haberlerini takip ediyorsunuz

6.  Alıntı Originally Posted by civilinvestor Yazıyı Oku
    hocam bu haberi siz mi keşfettiniz acaba? kuşlu sitede de aynı haber paylaşılmış ancak sizin paylaşımınızdan daha sonra. kazakistan ile bir bağlantınız mı var yoksa haberlerini takip ediyorsunuz
    bu haberi google da gordugumde haberin paylasiminin ustunden 58 dakika gecmisti ve ne forumda, ne twitter da paylasilmamisti.

hic onemi yok ama ilk ben paylastim diyebilirim.

sadece sirket haberlerini takip ediyorum, kazakistanla hic bir baglantim yok.

7.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Son ihaleye dair detayları bulabilen var mı?
    Özbekistan gibi devlet mi sağlayacak doğalgazı vs?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

detaylara girmeden belki genel kurulda az cok nasil olacagini paylasirlar. genel kurula katilacak arkadaslar buraya yazarlarsa memnun oluruz.

daha fazla detayi sozlesme imzalandiktan sonra aciklamalarini beklerim.

8.  Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    bu haberi google da gordugumde haberin paylasiminin ustunden 58 dakika gecmisti ve ne forumda, ne twitter da paylasilmamisti.

hic onemi yok ama ilk ben paylastim diyebilirim.

sadece sirket haberlerini takip ediyorum, kazakistanla hic bir baglantim yok.
    Her an şirket ile yatıp kalkar olduk, her gün yeni bir haber var mı diye inceliyoruz. Umarım emeklerin karşılığını hep beraber alırız. Yeni yatırım haberlerini dört gözle bekliyoruz.

Sayfa 544/601 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •