Sayfa 513/601 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bu arada bu sene genel kurula katılmak istiyorum.aksenin ,Genel kurulda yatırımcıya bakış açıları nedir, nerde yapılır, daha önce tecrübesi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Yılda 1000 mw yeni santral hedefleyen şirketimiz kredi faizleri bu kadar yüksek iken borçlanacağına bence temettü vermesin, bunun yerine yatırım yapsın. Yatırımcısına güven vermek için de bir geri alım programı açıklarlarsa çok iyi olur kanımca…
    beklenti oluştu artık çok geç....güven kaybeder....yeni girenlere bakma 12 sene olmuş dile kolay ...bişeyler vermesi gerekiyor artık....veren hisse patronları kerizmi?verdikçe güçlenir merak etme.....hisse fiyatı onu tolere eder...ytd...

3. 2 sene önce katılmıştım geçen sene sağlık problemlerinden gidemedim şirket genel merkezinde yapılıyor. Yer İstanbul kavacık fsm köprü ayaklarına gelmeden Anadolu tarafında kendi aracınız ile gelirseniz kolay bulması genel kurula gelecek olursak o gün sorulan sorulara içtenlikle belli seviyeleri aşmadan cevap verilmişti hatta en azından bir bedelsiz olayı yatırımcılar tarafından çok dile getirilmişti biliyorsunuz bedelsiz geldi. Bakalım bir temettü olayı olacakmı. Ufakta olsa olabilir kanaatindeyim fakat alınacak kararı bekleyeceğiz.
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Bu arada bu sene genel kurula katılmak istiyorum.aksenin ,Genel kurulda yatırımcıya bakış açıları nedir, nerde yapılır, daha önce tecrübesi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi acaba?

4. Arkadaşlar, aksen yatırımımdan dolayı gayet memnunum ancak kafama takılan soru: 3. çeyrekte Afrika Favök 345 iken onca dolar artışına rağmen neden 4. çeyrek sadece 412 milyon TL geldi? Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    2 sene önce katılmıştım geçen sene sağlık problemlerinden gidemedim şirket genel merkezinde yapılıyor. Yer İstanbul kavacık fsm köprü ayaklarına gelmeden Anadolu tarafında kendi aracınız ile gelirseniz kolay bulması genel kurula gelecek olursak o gün sorulan sorulara içtenlikle belli seviyeleri aşmadan cevap verilmişti hatta en azından bir bedelsiz olayı yatırımcılar tarafından çok dile getirilmişti biliyorsunuz bedelsiz geldi. Bakalım bir temettü olayı olacakmı. Ufakta olsa olabilir kanaatindeyim fakat alınacak kararı bekleyeceğiz.
    Teşekkür ederim hocam

6.  Alıntı Originally Posted by north Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, aksen yatırımımdan dolayı gayet memnunum ancak kafama takılan soru: 3. çeyrekte Afrika Favök 345 iken onca dolar artışına rağmen neden 4. çeyrek sadece 412 milyon TL geldi? Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Garantili satışlar dışında orda da yağış durumuna göre ekstra satışlar oluyor bazen dediler…bana çok mantıklı gelmedi cevapları, o yüzden en kısa zamanda tekrar soracağım…

7. AKSEN Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Bu yıl temettü vereceğim derse, sotede bekleyen hektaş, sasa Ereğli Ford yatırımcılarının dikkatini iyiden iyiye çekecektir. Alıp kenara atan sayısı arttıkça. Biriktireyim diyen oldukça yukarı hareketler sertleşerek devam edebilir. Onlarca avantajının yetiştireceği meyvelerini toplama zamanı geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : steafan; 27-03-2022 saat: 15:16.

8.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Garantili satışlar dışında orda da yağış durumuna göre ekstra satışlar oluyor bazen dediler…bana çok mantıklı gelmedi cevapları, o yüzden en kısa zamanda tekrar soracağım…
    Evet, doğru. 3.çeyrek Afrika satış fiyat ortalaması 1890 TL/mw, 4. çeyrek 1840 TL/mw Yatırımcı ilişkilerine bunu sormuştum satışların %70'i garantili fiyattan satışlar. Bunu kira gibi düşünebilirsiniz dediler. %30'luk kısım ise talep olması durumnda daha düşük fiyattan yapılan satışlar. 4. çeyrek bunlar ortalamayı düşürmüş. Ancak bu satışlar zararına değilse Afrika Favök daha çok artmalıydı!

Sayfa 513/601 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •