Special Days Image
Sayfa 319/601 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ben geçen hafta niyetlendim alamadan kağıt aldı yürüdü

Anlık 625 emir 1080300 adet tavanda bekliyor.
    Tesekkurler.

2. Birmilyon alici tavanda azmis🤪🤪

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Aksen, Endeks ile 10 yıllık kompozit projeksiyonu...

Uzun vadeli görünümde 2019 yılı Mayıs ayından itibaren Aksen-Endeks kolerasyonun da pozitif bir ayrışma olduğu göze çarpıyor...

Önümüzdeki aylarda bu trend aynı şekilde devam ederse, 2013Mayıs öncesindeki gibi endekse göre daha güçlü görünüme geçecek, yani bir anlamda muhtemelen önümüzdeki 2-3 yıl içinde de endeks üzerinde getiriyi devam ettirecektir..

Sektör ort. dövmeye başladık.. Hadi hayırlısı bakalım...

Son düzenleme : oscar77; 25-01-2021 saat: 16:28.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Sn kerkenez, Irak konusunda kapasite artışları kesinlikle gelecek. Orada hat çalışmaları yapıyorlar. İlk etapta 350MW çıkacak sanırım.
    Biz hazırız...

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Biz hazırız...
    evet biz hazırız ve analistlerden yeni rapor ve hedefler bekliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    bende ana malın dışındakileri verdim. Ana malla devam. Yine bekleriz Oğuz bey.
    Mutlaka tekrar görüşeceğiz..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tamam bu kadar güzel şiddetli haberler belki beklemiyorduk ama şirket aç kurt gibi yurtdışına saldırdı ki temel olarak yatırım yapmanın hazzını yaşıyoruz bence yolun başındayız belki çok sert düzeltmeler gelecektir belki tavan tavan hareket edecektir onu ilerliyen aylarda göreceğiz. Ama özkaynak ciro kar arttıkça piyasa mükafatını verecektir.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    evet biz hazırız ve analistlerden yeni rapor ve hedefler bekliyoruz

8. Şimdi denebilir bu şirket bu kadar niye yükseliyor diye ben şöyle açıklıyım aksanın yurtdışı operasyonda 500 mw kurulu çalışan gücü vardı. Ama geçen hafta itibari ile bu kurulu güce ek olarak ırak ihracatı ile birlikte toplam 990 mw kurulacak güç daha eklendi. Yani muazzam bir yatırım birde sene sonunda hepsi çalışmaya başlayacak. Daha beklenen haberleri eklemedik. Tabiki hergün tavan girmeyecek tir yüzde 3-5 yükselmeyecektir ama karlılık konusunda çok yüksek beklentisi olan bir şirkete ortağız ırak başladı bile yetmez ypp son çeyrekte (+) ya geçti... Hayırlısı olsun.

Sayfa 319/601 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •