Sayfa 527/601 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Kar 3 katı olucaksa Fiat da 3 katı olur😁

2.  Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    hocam burda aklıma takılan tek sey fıyat ıyı yerlere gıderse 2. halka arzı dusunuruz demesı hıc hosuma gıtmedı benım aselsan ve ekgyo gordugum kadarı ıle 2.arz sonrası buyuk husranlar olusuyo ınsllh yapmazlar demek yetınıyorum
    bırde her yıl 1000megavalt lık yatırım sozlerı vardı 2022 yılından sonrası ıcın mı gecerlı acep bu soz
    2023 1000megvalt
    2024 1000megvalt
    2025 1000megvalt
    .................
    .............
    gıbı olsa cok tatlı olurdu :d
    Evet hocam her sene 1000 mw açmak istiyoruz dediler, 2022 senesi için Özbekistan’ı sayıyorlar…

3.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Evet hocam her sene 1000 mw açmak istiyoruz dediler, 2022 senesi için Özbekistan’ı sayıyorlar…
    https://www.google.com/amp/s/www.mod...-thinkers.html

Grid stability was made possible through the relocation of 250MW AMERI Plant from Takoradi to Kumasi and completion of gas pipeline construction to Anwomaso in Kumasi; the relocation of 80MW Volta River Authority (VRA) Siemens Thermal Power plant to Kumasi; a proposal for combined cycle plant from AKSA (250MV) received and reviewed in addition to KARPOWER's 235MV proposal for Kumasi.

250+80= 330mw ...

Tutturulamayacak hedefler değil ...

Daha bilmediğimiz kimbilir neler var şapkanin icinde
    Son düzenleme : Cemilsavar; 27-04-2022 saat: 01:49.

4. Benim geçen gün yapılan yatırımcı toplantısından çıkardığım sonuç gelebilecek haberler ile sene sonu daha güzel yerlerde olacağımızdır bu temettü olabilir yeni yatırım olabilir güzel karlar olabilir tabiki kesin birşey söylenmedi söylenemez de zaten ama adamlar şirketin şuan ki durumundan dolayı göğsünü gere gere konuşuyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Buna ben cevap vereyim. Hiçbir yatırım ve yeni gelişme olmasa bile benim için ideal fiyat 20 21 liradır gibi bir rakam söylendi daha önceki hedefi buralarmış yani şimdi değil önceki hedefinden bahsetti.
    Anladım hocam. Teşekkürler..

6. Sayın ortaklar,
    Forum her zamanki gibi yine sessiz. Hissemiz bayram öncesi güzel bir aylık kapanış yaptı. Herkese iyi bayramlar şimdiden.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Kendi halinde bir yerlerde
    Gönderi
    22
     Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Sayın ortaklar,
    Forum her zamanki gibi yine sessiz. Hissemiz bayram öncesi güzel bir aylık kapanış yaptı. Herkese iyi bayramlar şimdiden.
    Hissenin de, yatırımcısının da, forumunun da seviyesi üst düzey. Nazar değmesin

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hacıhızır Yazıyı Oku
    Hissenin de, yatırımcısının da, forumunun da seviyesi üst düzey. Nazar değmesin

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gerçekten de çok az hisse konusu böyle seviyeli.

Benim denk geldiklerim; hekts, aksa, kordsa ve aksen konuları bu şekilde.

Hepimize iyi bayramlar.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 527/601 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •