Sayfa 252/601 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. 6 kasım muhtemelen...
     Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Bilanço tafihi bellimi

2. Değerli arkadaşlar aksenin temel analizini ve bilanço tahminini nedenleriyle yapabilecek deneyimli bir hocamız var mı acaba? Biz ortaklara neye ortak olduğumuzu anlatabilecek biri? Şimdiden teşekkür ederim

3. Yani ortak olurken neye ortak olduğunuzu bilmiyor muydunuz ?
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar aksenin temel analizini ve bilanço tahminini nedenleriyle yapabilecek deneyimli bir hocamız var mı acaba? Biz ortaklara neye ortak olduğumuzu anlatabilecek biri? Şimdiden teşekkür ederim
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

4.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yani ortak olurken neye ortak olduğunuzu bilmiyor muydunuz ?

Tercümeye gerek yok ki

benim olduğum hissede de bir vatandaş gelip bu hisseyi neden almalıyız birisi yazsa diye rica etmiş!
    afedersiniz!
    lan olum herkes söyleyebileceği her şeyi söylemiş üç beş sayfa okusa görecek zaten.

5. Abi kısa geçmişe ve neye ortak olduğuna bakmak istiyorsan Bi 50 sayfa geriden forumu okuyarak başlayabilirsin...
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar aksenin temel analizini ve bilanço tahminini nedenleriyle yapabilecek deneyimli bir hocamız var mı acaba? Biz ortaklara neye ortak olduğumuzu anlatabilecek biri? Şimdiden teşekkür ederim

6. Sonda kime cevaben yazdınız anlamadım ?
     Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Tercümeye gerek yok ki

benim olduğum hissede de bir vatandaş gelip bu hisseyi neden almalıyız birisi yazsa diye rica etmiş!
    afedersiniz!
    lan olum herkes söyleyebileceği her şeyi söylemiş üç beş sayfa okusa görecek zaten.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

7. Arkadaşlar neye ortak olduğumu iyi biliyorum, sadece bazı bilgileri check etmek istedim kendimce. Değerli vaktinizi ayırıp cevap yazmışsınız ama hep eleştirmek için. Olum diye yazan vatandaşta asgari nezaket kurallarından habersiz sanki. Forumu böyle yazılarla meşgul etmek istemiyorum ama lütfen biraz daha dikkatli olalım.

8. Evet hatirlamakta fayda var. Oncelikle aksa enerji firmamiz kurulus degeri itibariyle mgw basina 1 mlyon dolar gibi en alttan bir fiyat alsak 1950 megawatt eder 1950 mlyon usd yani yaklasik 15 mlyar tl. Piyasa degerimiz 4 milyar tl. Fakat megawatt basina ben 1 mlyon dolar aldim. Mesela komur santrali cok daha pahali kurulus maliyeti. Ozelikle isletme degeri olarak afrikadaki santrallere bakarsak cok rahat firma degerini 3 mlyar usdye cikaririz yani megawatt basi mantikli olarak 2 mlyon usd . ayrica uganda kamerun ve ozbekistan dan haber bekliyoruz yani yapilan sozlesmeler var kurulumlar icin verilen tarihler. Birde beklentimiz var libya. Enerjiye ihtiyaci oldugi biliniyor. Ve en son sozde kalici baris imzalandi. Yani birde surekli duzelen bir bilancolarimiz var. Borc azaliyor faaliyet kari artiyor. Tahsilatlar artiyor. Kisaca korkuya gereke yok simdilik tl bazli uzay boslugundayiz her hangi bir direncimiz yok. Usd bazli 1 2 3. Dolar olarak gidecez

Sayfa 252/601 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •