Sayfa 559/601 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. geçen sene ekim kasım arası böyle bir çile dönemi vardı, sonrasında ne yaptığını herkes biliyor.... inşallah bu çile döneminden sonra da böyle olacak...

2. En güçlü destek olarak 1.40$ seviyesinin, alıcıların konsolide bölgesi olacağını tahmin ediyorum...

2.5 yıllık bir Aksen hissedarı olarak, hissenin kredisi bende hayli fazladır. Zirvesinden %10 aşağı geldi diye karalar bağlayacak halimiz yok.

Şirket, 2011 de 1.95$ gördüğü, 2013 de 1.40$ gördüğü yıllara göre kat be kat güçlü ve iyi durumda... Sakin kalmak lazım.

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Analist raporlarına bakınca, agresif büyümek isteyen, dolar geliri olan, uluslararası bir şirket görüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ben analist toplantısında konuşulanlardan sonra aksene daha da bir güvendim.. pınar hanımla konuştum, teamviewer toplantısı için hazırlık yapıyorlarmış... en fazla 2 hafta daha sıkarlar, sonra patlar aksenimiz inşallah...

5.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    ben analist toplantısında konuşulanlardan sonra aksene daha da bir güvendim.. pınar hanımla konuştum, teamviewer toplantısı için hazırlık yapıyorlarmış... en fazla 2 hafta daha sıkarlar, sonra patlar aksenimiz inşallah...
    team viewer toplantısı nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by north Yazıyı Oku
    team viewer toplantısı nedir?
    şirketin yatırımcılarıyla online olarak yaptığı bilgilendirme toplantısı..

7. Kağıdın suyunu çıkardılar artık hadı demek gerek

Çok gereksiz tepki yedi hisse gerçekten.

Şirketin vizyonu belli, gelecek beklentileri ortada, en kötü çeyrek 1.3 milyar kar etmiş, sanki olumsuz bir durum varmış gibi muamele gördü borsada.

Neyse bizim gibi orta-uzun vade yatırımcılar için alım fırsatı veriyor iyi tarafından bakarsak. Yıl sonu görücez bakalım...

Sayfa 559/601 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •