Sayfa 196/601 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bilgi adı altında paylaştıklarınızı burada orta uzun vade yatırımcı olan herkes biliyor. Yazılarınız bilanço öncesi yahut sonrası Twitter'da vs. bir yerde bilançoyu görüp hisse ile ilgili yeni bilgi arayan kişilere aldığınız mala alıcı bulmaya yönelik.
    Bir benzerini hisse 4-4.40 arasında iken 2018 sonbaharında yaptınız, hisse ile ilgili orta uzun vadeli yatırımcı olmaya özendirici yazılar yazdıktan sonra bilançonun hemen öncesi bilanço riskini almayacağım diye 3.80-4 arası satış yaptığınızı söylediniz. Bilançodan sonra hisse taban oldu 4ten 2.44lere kadar çekildi. Herkes istediği zaman alıp satmakta özgür o zamanda fikriniz değişmiştir satmıştır diye düşündüm ancak tamamen elinizdeki poza göre yorum yapıyorsunuz.
    Bu direk yönlendirmeye girer, vebal vardır.
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Benim yaptıpım hisse övmek değil bilgi paylaşmak.
    Dün yazdığımda ekranda 4.68 fiyat vardı, bugün 4.78 gördü.
    Ben bugün sattığımı paylaştığımda 4.75 alıştaydı.
    Endeks 112 000 üzerindeydi , düşüş olabileceğini belirttim.

Bugün beklediğim düşüş geldiğinde 4.6 - 4.63 bilanço öncesi iyi fiyat dedim , yarın satarsam yarın da paylaşırım.
    Bilançonun iyi geleceğini de daha önce yaplaşmıştım.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 5.24, 5.31, 5.68
    4.95te buraları hedefleyenlere satalım malı...
    Tavan olursa 500 tane daha hisse var
    4.40lara geri çekilirse tekrar mal alıp ambalajlarız...
    Buradaki eski yatırımcılar bunlara göre yorum yapmaz zaten, bir çoğunun maliyeti de negatif ve tarzını da biliyorlar. Bilmeyenler dikkatli olurlar umarım.
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    2019/6 107 milyon tl kar
    2020/6 222 milyon tl

Karda %100 ' den fazla artış var.
    Corona döneminde büyük başarı.

Bence bu karla, ilk etapta en azından 5.24 hızlı bir şekilde görülmelidir.
    5.31 üzerinde 5.68' e doğru bir hareket de bence olası.

Değersiz hisselerde bile güçlü hareketler gördük.

Enerji Şirketleri PD/DD oranları

AYEN 2.09
    ODAS 1.7
    AKENR 2.05
    ZOREN 1.92
    AKSEN 0.73

AKSEN diğer enerji şirketleri ile kıyaslandığında bedava, hisse fiyatı %100 artsa ancak bunların değerine geliyor.

3. İste arkadaşa bunu bir türlü anlatamadim dünden beri. Altına neva91 olarak imzami atiyorum. . Tebrikler bu açıklayıcı yazı için.
     Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Bilgi adı altında paylaştıklarınızı burada orta uzun vade yatırımcı olan herkes biliyor. Yazılarınız bilanço öncesi yahut sonrası Twitter'da vs. bir yerde bilançoyu görüp hisse ile ilgili yeni bilgi arayan kişilere aldığınız mala alıcı bulmaya yönelik.
    Bir benzerini hisse 4-4.40 arasında iken 2018 sonbaharında yaptınız, hisse ile ilgili orta uzun vadeli yatırımcı olmaya özendirici yazılar yazdıktan sonra bilançonun hemen öncesi bilanço riskini almayacağım diye 3.80-4 arası satış yaptığınızı söylediniz. Bilançodan sonra hisse taban oldu 4ten 2.44lere kadar çekildi. Herkes istediği zaman alıp satmakta özgür o zamanda fikriniz değişmiştir satmıştır diye düşündüm ancak tamamen elinizdeki poza göre yorum yapıyorsunuz.
    Bu direk yönlendirmeye girer, vebal vardır.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Piramit' in -589.000 LOT luk açığı tahminim Yatırım Finansman' dan gelecek. Bir önceki düşüşte destek olan aşağıdaki kurumlarda düşüş esnasında aldıkları malların kalan miktarları:

ANADOLU YATIRIM 454.400
    OSMANLI YATIRIM MENKUL 170.077
    YAPI KREDI YAT. 166.555
    OYAK YATIRIM 174.780
    MARBAS MENKUL 199.339
    QNB FINANS YAT. 555.012

5. Eyvallah
     Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    İste arkadaşa bunu bir türlü anlatamadim dünden beri. Altına neva91 olarak imzami atiyorum. . Tebrikler bu açıklayıcı yazı için.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Bilançonun fiyatı etkilediğinin ispatı oldu bugün
    Aslında (benim takip edebildiğim süreçte) sanırım ilk defa bilançosuna uygun bir hareket yaptı..
    Bilanço iyi gelecek beklentisiyle yaptığım bir işlem ilk kez işe yaradı..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Diğer arkadaşlara sesleniyorum.
    Yazdıklarımdan rahatsızsanız, dürüst olmadığımı düşünüyorsanız lütfen söyleyin.
    Bırakacağım yazmayı.
    Bilgi paylaşmak yerine sataşmalara cevap vermekle zaman kaybediyorum.
    15 yılı aşkın süredir bu forumda yazıyorum, böyle saldırı görmedim.

Kul hakkı diye bir şey var.
    Söyledikleriniz bir kelime bir cümle değil sadece.
    Ben bugün hisse tavan yapmış görünce inceledim ve sayın paraseverin burada olduğunu görünce ve saldırıları da yazmak gereği hissettim,
    Bende sayin paraseverle daha önce atismis biri olarak yanlış yaptığımı anladım kendisi alabilir de satabilir de ben satmasinin yanlış olduğunu düşündüğüm dönemde alış ve satışların hisseyi yukarı çektiğini göremedim aslında H.K. ile uzaktan yakından bir alakası ilgisi yok o şahıs Twitter da al yazıp 2 dakikada bütün mali çıkıp sonra soruları görmezden gelen biri bu konuda parasevere haksızlık etmeyin harun boş işlere para gomebilir veya ovebilir parasever temelsiz bir yerde bulunmaz ben rygyo da edebilicegim karın yüzde 10 unu alıp ciktip sırf olayı anlamadığım dan , bu bir pr çalışması ve yanlı bir yazi değildir kendisi benimle konuşmaz ve cevapda vermez zira bana kızgındır çünkü ağır laflar ettim ,çok zaman oldu bence bu piyasanın üstünde dürüsttür ,şahsen gördüm ,ister alsin ister satsın hisseye hep faydası dokunur tabii kendine de diyeceklerim budur , adama bak şimdi yalakalık yapıyor diyen varsa boş konuşur ve düşünür çok az düzgün adamın bulunduğu bu mecrada insanları kusturmeyelim zira bazı arkadaşlar bir hissede yıllarca bekler bazıları daldan dala konar alıp satilmadikca asla hayat devam etmez nokta hiçbir olumsuz yoruma cevap vermeyeceğim.Bu hisseden kendim aliemden biri de dahil hayatımda 1 lot dahi almadım ve satmadim sadece bir bakayım dedim o kadar ispatlarim .

8. "Bu akşam bilanço geleceğinden 4.6 - 4.63 yarın için iyi fiyatlar olabilir."
    Bugün hissenin tavan yapması öncesinde (dün), bilanço sonrasına ve geleceğe yönelik yapılan yegâne değerlendirme..
    Diğer bilgileri de bence gayet faydalı..
    Bilgi paylaşanlara haksızlık yapıldığı düşüncesindeyim..
    Bireysel düşüncem olup YTD..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 196/601 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •