Sayfa 437/601 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Max. 10 Kasım'dır. Fena gelmez heralde.
    Fenanin ötesi olur benim tahminim 3. Çeyrek çok iyi bekliyorum ben

2. 3.çeyrekte yurt içi katkısı güzel olacaktır.
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Fenanin ötesi olur benim tahminim 3. Çeyrek çok iyi bekliyorum ben

3. Enisar nerede acaba, ben en çok onu ozledim

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Ay sonu ne olur bilmem ama ocak a kadar ciddi zam geleceği kesin
    Tüketim miktarı önemli bence. Sonuçta bu seneye kadar 58mlyr m3 lük anlaşmamız vardı ama ortalama 50mlyr m3 civarı kullanıyorduk. Bu sene 8-9 mlyr m3'lük bir anlaşma sonlanıyor. Dolayısıyla benim tahminim yazılanların aksine yeni gaz alımı sanılan kadar yüksek olmayabilir. Tabiki petrolden dolayı şu an 10-15% daha zam gelmesi normal.Ama daha fazlası gelmeye debilir. Elektrik konusunda ise zam yapılması hem enflasyonu fırlatacak hem de seçime hükümet açısından negatif etki edecek. Tabi bunlar doğalgaz için de geçerli...
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

5. Hay allahim ya nelerle ugrasiyoruz

6. Seçim dönemi yaklaşıyor hükümet kanadından da büyük yüzdeli zam konusu olmayabilir hem elektrik hem doğalgaz konusunda
     Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Tüketim miktarı önemli bence. Sonuçta bu seneye kadar 58mlyr m3 lük anlaşmamız vardı ama ortalama 50mlyr m3 civarı kullanıyorduk. Bu sene 8-9 mlyr m3'lük bir anlaşma sonlanıyor. Dolayısıyla benim tahminim yazılanların aksine yeni gaz alımı sanılan kadar yüksek olmayabilir. Tabiki petrolden dolayı şu an 10-15% daha zam gelmesi normal.Ama daha fazlası gelmeye debilir. Elektrik konusunda ise zam yapılması hem enflasyonu fırlatacak hem de seçime hükümet açısından negatif etki edecek. Tabi bunlar doğalgaz için de geçerli...

7.  Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Seçim dönemi yaklaşıyor hükümet kanadından da büyük yüzdeli zam konusu olmayabilir hem elektrik hem doğalgaz konusunda
    Secim ne zamanki?

8. Enisar i hatırlayan var mı aranızda?

Sayfa 437/601 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •