Sayfa 545/601 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. DETAYLAR ICIN SIRKET KAP:

#AKSEN Aksa Enerji, Naci Ağbal'ı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı adayı olarak 19 Temmuz'daki Genel Kurul'da onaya sunacak

2. Başka hisse olsa forumunda sayfalarca yazı yazılırdı. Şahsi görüşüm muazzam bir gelişme olduğu yönünde. Ekonominin başına tekrar gelse ülkeyi düzlüğe çıkartacak bir adam şirketimizin başına gelmiş. Başka hissede bu haberi görsem çok kıskanırdım.

3.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Başka hisse olsa forumunda sayfalarca yazı yazılırdı. Şahsi görüşüm muazzam bir gelişme olduğu yönünde. Ekonominin başına tekrar gelse ülkeyi düzlüğe çıkartacak bir adam şirketimizin başına gelmiş. Başka hissede bu haberi görsem çok kıskanırdım.
    ben bu konu hakkinda gorus bildirmeyecegim ancak buralarda 3-5 kucuk yatirimci kaldik galiba kalanlar dokuldu mu bu yukseliste diye dusunmeden edemiyorum.

eski topraklar bir ses etse guzel olur hic olmazsa yeni santralleri bekliyorlarmis deriz)

yarin genel kurula katilacak arkadaslar izlenimlerini aktarabilirse cok memnun oluruz.

4. Burdayız gitmedik biryere
     Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    ben bu konu hakkinda gorus bildirmeyecegim ancak buralarda 3-5 kucuk yatirimci kaldik galiba kalanlar dokuldu mu bu yukseliste diye dusunmeden edemiyorum.

eski topraklar bir ses etse guzel olur hic olmazsa yeni santralleri bekliyorlarmis deriz)

yarin genel kurula katilacak arkadaslar izlenimlerini aktarabilirse cok memnun oluruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,254
     Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Başka hisse olsa forumunda sayfalarca yazı yazılırdı. Şahsi görüşüm muazzam bir gelişme olduğu yönünde. Ekonominin başına tekrar gelse ülkeyi düzlüğe çıkartacak bir adam şirketimizin başına gelmiş. Başka hissede bu haberi görsem çok kıskanırdım.
    ben başka hissedeyim ve kıskandım... aslında son dönemlerdeki yükselişin bir şekilde temelsiz olabileceğini düşünürken sanırım yanıldığımı hissetmeye başladım... tebrik ediyorum sizleri kimbilir belki de diğer hisselere de örnek olurlar

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    ben başka hissedeyim ve kıskandım... aslında son dönemlerdeki yükselişin bir şekilde temelsiz olabileceğini düşünürken sanırım yanıldığımı hissetmeye başladım... tebrik ediyorum sizleri kimbilir belki de diğer hisselere de örnek olurlar
    Borsa da başarının yolu:
    “Yanılmamaktan değil, yanıldığımızı anladığımız an, hemen buna göre aksiyon alabilmemizden geçiyor” diye düşünüyorum.

Saygılarımla, bol kazançlar dilerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,254
     Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Borsa da başarının yolu:
    “Yanılmamaktan değil, yanıldığımızı anladığımız an, hemen buna göre aksiyon alabilmemizden geçiyor†diye düşünüyorum.

Saygılarımla, bol kazançlar dilerim
    sn saygı,
    borsada hemen reaksiyon gösterip yıllarca defalarca sıfırlandığım için nickim tövbekar... çok uzun zamandır günlük işlem yapmıyorum. belirlediğim şirket/ler/de biriktirme yöntemiyle alış yapıyorum. AKSEN ise aynı sektörde olduğu için takip ettiğim bir şirket... şimdilerde alım yaptığım şirket hisselerini değiştirmek fikrim yok. sanırım olsa da çoğu küçük yatırımcının içine düştüğü duruma ben de düşer ve aşırı primli diye bazı hisseleri almam ( en güzel örnek SASA, HEKTAŞ ve ara trendlerini yakaladığım/seyrettiğim bazı hisselerde oluşuyor).
    saygıya saygı sunulacaksa ne olur bilmem

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku

Öncelikle 89 cent üzerinde tutunma şartı ile, sırasıyla 1.40 / 2 dolar kişisel hedeflerim...

Özellikle yılın ilk yarısı için 1.40 rakamının çok da sürpriz olmayacağı kanaatindeyim..
     Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Beklentim dahilinde, yılın ilk yarısı itibariyle dolar bazındaki rakamlara geldik... Bundan sonrasında tahta, kısa ve orta vade de, aşağı-yukarı sert hareketlere gebe olmakla beraber, uzun vade de oluşacak beklentilere göre hala ucuz diyebilirim...

Yeni bir analize, grafiğe gerek yok. Maşallah, hisse kendisi konuşuyor...

Bundan sonrasında bize nazar boncuğu takmak düşer.

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 545/601 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •