Sayfa 434/601 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Hiç bir gelen haber yada hareket sebepsiz değildir son gelen kap haberi bile yine 2 ay civarı bir spk süreci bugün itibari ile başladı muhtemelen 3. Çeyrek sonuçları açıklanmaya yakın bir sermaye arttırımı olacak izin gelir ise şayet bakalım piyasada söz sahibi olan kişiler hisse üzerinde nasıl bir karar verecekler şu kesin ki güzel bir 3.çeyrek bilanço rakamları ile karşılaşacağız +özbekistan tarafından gelebilecek haberler derken gündem yoğun olacak şirket için hayırlısı.
    Hayır yeni başvuru yok yalnızca duzeltme yaptılar kapa bakarsanız spk başvuru tarihi 24.6.2021 olarak aynen devam ediyor ben şirketin bugun kapa bildirim yapmasından bu persembe gunu onay in düşmesini bekliyorum

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

2. Muhtemelen dediğiniz gibi. Teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Hayır yeni başvuru yok yalnızca duzeltme yaptılar kapa bakarsanız spk başvuru tarihi 24.6.2021 olarak aynen devam ediyor ben şirketin bugun kapa bildirim yapmasından bu persembe gunu onay in düşmesini bekliyorum

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Arkadaşlar merhaba.....hisse hakkında kendimce araştırma yaptım bir miktar. 2 konuda bilgiye ulaşamadım...size sormak istedim.

Malum sene sonu büyük montanli doğalgaz anlaşmaları bitecek...bu fiyatlardan yenilenmesi botasin maliyetini artıracak...bu da doğalgaza zam getirir....bu durum 2022 de aksenin karliliginda baskıya neden olur mu

Özbekistan da yapılacak santralin kendini amorti süresi belli mi...kara ne kadar bir katkı yapacağı belli mi? Elektrik satış fiyatı neye bağlı olacak?

4.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba.....hisse hakkında kendimce araştırma yaptım bir miktar. 2 konuda bilgiye ulaşamadım...size sormak istedim.

Malum sene sonu büyük montanli doğalgaz anlaşmaları bitecek...bu fiyatlardan yenilenmesi botasin maliyetini artıracak...bu da doğalgaza zam getirir....bu durum 2022 de aksenin karliliginda baskıya neden olur mu

Özbekistan da yapılacak santralin kendini amorti süresi belli mi...kara ne kadar bir katkı yapacağı belli mi? Elektrik satış fiyatı neye bağlı olacak?
    Merhaba, ilk sorunuza ait somut bilgim yok, 2. sorunuz için şirket detay bilgileri 3. çeyrekte kuvvetle muhtemel paylaşacağını belirtti.

5. 70MW'lık güneş santrali projemiz olmuş oldu. Yurtdışına açılırken 350MW civarı bir yenilenebilir enerji portföyünü(250MW civarı rüzgar, 100MW civarı hidro) satarak başlamıştık işe. Hey gidi günler hey. Neredeeen nereye . Güzel bir başarı hikayesi çıktı ortaya ve yazılmaya devam ediyor...
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    70MW'lık güneş santrali projemiz olmuş oldu. Yurtdışına açılırken 350MW civarı bir yenilenebilir enerji portföyünü(250MW civarı rüzgar, 100MW civarı hidro) satarak başlamıştık işe. Hey gidi günler hey. Neredeeen nereye . Güzel bir başarı hikayesi çıktı ortaya ve yazılmaya devam ediyor...
    Daha fazla almayan kafami ...asagiya da vermiyorlar borsa dusse de. Portfoyun %30 unu fln ayirmaliydik zamaninda ama acemilik diyelim %10 da kaldik. Bu da bize ders olsun.

Yatirimci tavsiyesi degildir.

7. Altını çamurada batırsan altın altındır. Bugün de öyle bir gün

8. İyi hafta sonları aksen yatırımcıları.

Sayfa 434/601 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •