Sayfa 266/601 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Teşekkürler..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haftaya Kıbrıs-Maraş bölgesinde Reis ve bir kısım zevat tarafından açılışlar yapılacak. Kıbrıs santralinde garantili kapasite ödemesi var ancak tam kapasite çalışamadı bir türlü , bu açıdan gayet olumlu gelişmeler olarak görmekteyim dostlarım. Bugünden itibaren tekrar takibe alıyorum AKSEN'i. Hayırlı olsun, mahçup olmayız inşallah.

3. Primli ve hedef fiyatlar dusuk. Bencede herkes uzak dursun
    Mesela odas esen naten zoren gibi sirketleri almak gerek. Yoksa aksenin ne gelecegi var ki

4. Malını kaptıran Şeker Yatırım hedef fiyat olarak 6.5 TL vermiş, kağıdın defter değeri 7.04. FK 8.47'ye düşmüş. Gayrimenkul şirketlerinin bile bir çoğu bu değerlemenin üzerinde. O bakımdan bunlara çok bakmayın dostlarım. Bu acemileri çeşitli zamanlarda nasıl üttüğümü buradaki eski dostlarım iyi bilirler. Hissede trade edeceğim diye ellerindeki malı YF ve EYF'lere kaptırmış vaziyetteler. TKF'deki mal miktarı olmuş 1.525.000 lot. YDI'de 625.000 lot var. GMR ha keza. Bu kısaltmalar TEFAS'ta işlem gören herkes tarafından alınıp satılabilen popüler yatırım fonları.

Buradan da anlaşılacağı üzere son 2 ayda EYF ve YF lerde oldukça ciddi artış var ve bunlar piyasadaki gayet ciddi fonlar.

5. GAP haberi var diyorlar nedir

6. Bu şirketin ezelden beri sıkıntısı bunca global, küresel vs laflarına karşılık tek bir aracı kurumun kâr tahmini ya da bilanço beklentisi yapmaması. Yapan kurum Şeker onlar da önce kağıdı satıyorlar sonra rakamlar kötü deyip aşağıdan alma telaşına düşüyorlar. Bir de Alnus vardı, yancı. Bir iki güne kalmaz ondan da çakma bir rapor gelir pozisyona göre..

7.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Aman şeker oğlan yandım şeker oğlan. Doçe kuyruğunu kesti şeker oğlan.
    Satsın bakalım, bu rasyolarla elbet alıcısı çıkacaktır. Geçen yıldan biliyorum, bunların asıl ayağı CITI orada ve 1-2 kurumda daha var ellerinde 10 milyon lot kadar. Tahtayı yapacağız derken fonlar kaptı oyuncaklarını. Cemilsavar vardı buralarda, ne yapıyor yaşıyor musun ?

8. Ermenistan'ın teslim olmasından sonra yapılan anlaşmaya göre Nahcivan üzerinden Azerbaycan'a bir koridor oluşturuldu ve bu haber orta ve uzun vadede özellikle Türkmenistan ve Özbekistan açısından büyük önem arz etmekte. Buradaki doğalgazın küçük bir ilave hatla TANAP'a entegre edilmesi ile birlikte bu ekonomiler hızlı bir şekilde yükselecek. Görüldüğü kadarıyla da bu makro senaryoda AKSEN'e özellikle Özbekistan'da enerji tedarikçisi olma misyonu verilmiş birileri tarafından.

Sayfa 266/601 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •