Sayfa 236/601 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Dün bugün endeksle birlikte götürüp trade etmediklerine göre bekledikleri bir şey olabilir, yoksa "çorbacıdır" bunlar.. Endeks düşmeden önceki süreçte yukarı aldıklarını da düşünürsek, şarjörleri doldurdular bekliyorlar herhalde )
    Genelde geçmişine bakarsak çok stabil bir hisse. Uzun vadede bile kazandırmadı. Yatırımcı için uygun bir hisse değil. Patronlarda hisseye gereken desteği vermeliler bence.

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Genelde geçmişine bakarsak çok stabil bir hisse. Uzun vadede bile kazandırmadı. Yatırımcı için uygun bir hisse değil. Patronlarda hisseye gereken desteği vermeliler bence.
    Muhtemelen desteği! veriyorlar zaten ama hisseye değil Geçmişte önemli kap haberleri ile birlikte bir süre öncesi ve haber düştüğü günkü hareketleri de incelemenizi tavsiye ederim.. Patron değil de içeride eli kulağı olan birileri de olabilir tabi..

Geçmişte; sehven hatalı bilanço gönderimleri(ve sonrası tabi), yurtdışı yeni şirket açılışlarını veya benzeri bazı haberleri gizleme-geciktirme, şirketten bilgi talep edildiğinde hissenin tesadüfi düşüşleri, vs.... gibi çeşitli tarihi konular da bu minvalde değerlendirilebilir...

Doğrudan aksenle alakası yok ama Türkiye de epey insan puta(Menat) tapıyor, farkında bile değil Para için girmeyecekleri şekil, yapmayacakları köpeklik-********lik yok maalesef... Herkes de kendine bir güzel kılıf buluyor..
    Son düzenleme : sonli; 25-09-2020 saat: 16:11.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. Ben bu şirkete yatırım yaptığımda hep tekfenin 2016 ve sonrası bilanço ve fiyat hareketlerine benzetiyorum yolumuz uzun ama önümüz açık gibi hayırlısı bakalım 3.çeyreğin bitmesine sayılı günler kaldı.

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Ben bu şirkete yatırım yaptığımda hep tekfenin 2016 ve sonrası bilanço ve fiyat hareketlerine benzetiyorum yolumuz uzun ama önümüz açık gibi hayırlısı bakalım 3.çeyreğin bitmesine sayılı günler kaldı.
    Bizim de beklentimiz bu yönde. Yanlız geçmişte bilançolar düzgün açıklanmıyordu, ikinci kez bilançolar düzeltiliyordu. Patronlar kazansın ama ky'lerde kazansın. Yastık altında atıl kaynak bulunmasın deniyor. Bunun gerçekleşmesi için piyasanın ve yönetenlerin güven vermesi gerekiyor.

Biraz hareket biraz heyacan iyi geliyor insana.

6. Habu satan çorbacılar varya birazdan sıraya girerler.

Zoraki çıkıyor.

Çık 5,92 ye in 5,83 e. Hep aynı senaryo. Çıktığın yerde niçin kalamıyorsun.

Sayfa 236/601 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •