Sayfa 299/601 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Acaba diyorum bu ortamda daha neyi bekliyoruz... Mali var ırak var özbekistan var yetmezmiş gibi bu kuraklıktan bugün gelen doğalgaz santrallerinin gazı var önümüzdeki dönemde direkt bizi ilgilendirmesede doğalgaz keşifleri var belki yeni ülke antlaşmaları gelecek bilmiyoruz acaba daha ne bekliyoruz

2. Oğlan çocuğu meri ve global dün yukaedan aldıkları malı bu gün boşaltıyor. Ne ayak bunlar. Her gün aynı hikaye. Şeker oğlanı yine mallandırıyorlar.

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Acaba diyorum bu ortamda daha neyi bekliyoruz... Mali var ırak var özbekistan var yetmezmiş gibi bu kuraklıktan bugün gelen doğalgaz santrallerinin gazı var önümüzdeki dönemde direkt bizi ilgilendirmesede doğalgaz keşifleri var belki yeni ülke antlaşmaları gelecek bilmiyoruz acaba daha ne bekliyoruz
    Tahtatadaki sosyapatın keyfini.

Hadi adam da para var, 25 m lot mal var. Kafasına göre takılıyor...Peki şirket yada patron neden müsade eder? Artık iyi niyetli düşünemiyorum. Onlarda bu durumun içinde demekki. Çünkü çok kişi defalarca bu ..... şikayet etti. Durumdan haberdarlar yani.

Sasa patronu gibi yatırımcına sahip çıksana..Çıkmayacaksın neden halk arz yaptın?

ben artık daha da ısrarcıyım, şeker oğlan istediği gibi oynasın, illaki diğer tahtalardan para yapıp gelen biri yada birileri bunu ezecek..

Artık %100 yapmadan bırkırsam, şeker oğlan gibi olayım.

4. Böyle bir günde zarar yazdık. Tabi kendime kızıyorum bu karaktersizin huyunu bilerek aldık.

5. Arkadaşlar şirkete laf yok. Geleceğin egeenlerinden birisi sakin olalım. Çok iyi yerlere gelecek.

6. Belki bir egeen olmayacaktır ama iyi yerlere gelecektir ondan hiç şüphem yok.
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirkete laf yok. Geleceğin egeenlerinden birisi sakin olalım. Çok iyi yerlere gelecek.

7. E.P.D.K Tarafından Manisa santrali iptal nedeni nedir acaba?

Kuraklık konusuna pek değinilmemiş bence kapasite artışı için etkisi yüksek olabilir... Yatırımcı ilişkilerine bir sormak lazım..

3.çeyrek raporunda da GANA için aşağıdaki gibi bir not vardı. Gana'da havadurumuna baktığımda 25-30 dereceler görünüyor.
    "Kasım 2020 itibarıyla ülkede yağışlı sezonunun sona ermesi ile birlikte kapasite kullanım oranının artması öngörülmektedir"

Türkiye'de Bugün açıklanan raporda da benzer bir ifade vardı.
    "Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından yayınlanan Elektrik Piyasası Ekim ayı raporuna göre; 2020 yılı Ekim döneminde gerçekleşen doğal gaz kaynaklı elektrik üretimi yıllık %66,92 artış"

Sayfa 299/601 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •