Sayfa 97/601 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 769 - 776 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Uzatma isini gaza donus şartına bağlardılarsa ne yapsın adamcağız?

2. Bu iş bankasının bu hissede rolü nedir tahtacı ordan mi işlem yapıyor kağıdı sebepsiz yere bitiriyor.

3. Tahta yapıcı tüm aracı kurumlardan işlem yapıyor Avukat Bey. Bu hissede tek bir tahta yapıcı da olmadığını düşünüyorum. Bence 3 grup var bu hissede. 1. Grup 10 milyon lot civarı mal ile trade eden bir grup. Bu grup genelde destekte alıp dirençte satan 100 kademeye oynayan bir grup. 2.si hisseyi yukarı çekip operasyon yapmak isteyen grup bunlar ciddi şekilde boğalar. 3. grup da bunların tam tersine hisseyi mümkün olduğunca aşağı basıp lot sayısını arttırma derdinde olan ve hissedeki en güçlü grup, hem zamanları hem de paraları bol. Ve patronla da yakın ilişki içindeler diye düşünüyorum. Tamamen 3-4 senelik borsa tecrübeme ve 2017 temmuzdan beri aksen tahtasını izleyen biri olarak yapıyorum bu yorumu. Tamamen kendi algı ve düşüncelerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Bu iş bankasının bu hissede rolü nedir tahtacı ordan mi işlem yapıyor kağıdı sebepsiz yere bitiriyor.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Capital1461; 27-03-2020 saat: 21:16.

4. Teşekkürler değerli yorumlarınız için ancak kapta paylaşılan haberlere baktığımda sanki şirketin hissenin yükselmesini istediğini anlıyorum.

5. Şirket hissenin yükselmesini istese Gana ile ilgili Kap'a iki kelam yollardı, çok belli ki örtülü bir anlaşma var Gana'da firma ile hükümet arasında zira motorlar gaz ve fuel oil olacak şekilde modifiye edilmiş. Bunu KAP'a bildirebilirler.
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Teşekkürler değerli yorumlarınız için ancak kapta paylaşılan haberlere baktığımda sanki şirketin hissenin yükselmesini istediğini anlıyorum.
    Son düzenleme : Capital1461; 27-03-2020 saat: 23:48.

6. Kıbrıs santralindeki akaryakıtı biz alıyorduk değil mi?

7. Borsanin en kar eden enerji şirketi bile olsa hisse yükselmiyorsa sirketin kar etmesi yada dünya markası olması yatırımcıya ne kazandırıyor?

8. Evet
     Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    Kıbrıs santralindeki akaryakıtı biz alıyorduk değil mi?

Sayfa 97/601 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •