Sayfa 490/601 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hayırlı olsun diyelim.
     Alıntı Originally Posted by Baturalpi Yazıyı Oku

2.  Alıntı Originally Posted by Baturalpi Yazıyı Oku
    Çoğu şirket yok pandemi, yok ekonomik kriz diyerekten planladıkları yatırımları, planladıkları zamanda bitiremediler. Bu açıdan Aksa Enerji yönetimi bir alkışı hak ediyor bence.

Bunların üzerine bir de yeni yatırım kararı gelirse süper olur.

3. Yapıkredi 17 TL hedef fiyat vermiş. Alarko'ya verdiği hedef fiyatın gölgesinde kaldı ama buna da şükür

Yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Yapıkredi 17 TL hedef fiyat vermiş. Alarko'ya verdiği hedef fiyatın gölgesinde kaldı ama buna da şükür

Yatırım tavsiyesi değildir..
    alarko da hakediyor o fiyatları ama aksenin de her an kapa bir anlaşma atıp sürpriz yaparak beklentileri öteye taşıyacak gücü var. inşallah birlikte giderler çünkü daha alacak para kalmadı cepte.

yatırım tavsiyesi değildir.

5. Fiyatlar 1200 civarında. 2022 için ciro tahminin şu anki fiyat ve 13,5 döviz kuru ile 25-27 milyar TL. Favök 5-5,5 milyar TL arası. Net kâr ise 3,5 milyar TL Özbekistan santralleri dahil.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Bu kağıdın sayfası böyle sessiz oluyor ya, ben daha çok keyifleniyorum… bu arada 3,5 mlr kar olursa neler olur düşünemiyorum)

7. Demeyin öyle 3.5 milyar net kar beklenti . İnsanın içi kıpır kıpır oluyor.
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Bu kağıdın sayfası böyle sessiz oluyor ya, ben daha çok keyifleniyorum� bu arada 3,5 mlr kar olursa neler olur düşünemiyorum)

Sayfa 490/601 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •