Sayfa 400/601 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. 13.39 alti hos olmaz....

[QUOTE=Cemilsavar;5393658]Sen zor soruyu sor kaçak dovusuyorsun[/QUO

hiç alakası yok Cemil Bey, bir sürü beklenti var, az çok herkes biliyor..

Mesala Genel kurul'da önümüzdeki yıllarda AKSA Hollanda nın yurt dışı borsalarında halk arzı bile konuşuldu.

Bedelsiz talebi güçlü bir şekilde dile getirildi.

Serdar bey biz hiç bir ülkede süre uzatma için değil hep yenileme için çalışıyoruz. Bulunduğumuz yerlerde üstüne koyarak gidiyoruz dedi. Bu da herkesi Gana da kapasite arttrım ile birlikte süre uzatım beklentisi yarattı.

Bunu dışında Özbekistan ve sürpriz Libya konuşuldu.

demem o ki bekliyoruz..

3. [QUOTE=4N1K1H;5393678]
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Sen zor soruyu sor kaçak dovusuyorsun[/QUO

hiç alakası yok Cemil Bey, bir sürü beklenti var, az çok herkes biliyor..

Mesala Genel kurul'da önümüzdeki yıllarda AKSA Hollanda nın yurt dışı borsalarında halk arzı bile konuşuldu.

Bedelsiz talebi güçlü bir şekilde dile getirildi.

Serdar bey biz hiç bir ülkede süre uzatma için değil hep yenileme için çalışıyoruz. Bulunduğumuz yerlerde üstüne koyarak gidiyoruz dedi. Bu da herkesi Gana da kapasite arttrım ile birlikte süre uzatım beklentisi yarattı.

Bunu dışında Özbekistan ve sürpriz Libya konuşuldu.

demem o ki bekliyoruz..
    Zor değilmiş sorularınız!

4. Gana mevzusu tamamen gaza bağlı, gerek kapasite gerek uzatma, yurtdisi halka arz bir günde olacak iş degil, en kolayı bedelsiz... bunu da göreceğiz!
    Tahtayi hep ayni kisi sirtlayarak olmaz bu iş, piyasanin ikna olmadığı yerler var, somut göstermek lazım

5. İnceden inceden güzel veriyorlar mali bakalim nereye kadar verecek

6. yine geldi psikopat 7 lerde yazıyordu bu satışları şimdi buradan yazmaya başladı

7. İnceden kalina gectiler
    Dedigim gibi 1 kişiyle olmaz bu is

8. mal falan verdiği yok. aynı hareketleri 7 lerde de yapıyordu alan satan kendisi. sonuçta birileri alıp verecek ama bunun yaptığı manüplasyon. şirketin yolu doğru yol. Başarılı yönetim, başarılı finansal sonuçlar. Benjamin Garaham der ki; bir şirketin hisselerine yatırım yapmak, hisse alım satımında çarçabuk para vurmak fırsatı peşinde koşmak değil o işletmeye kısmen sahip olmak ve kalıcı kalitesine ilgi göstermektir. geçen sene 6 aylık bilanço ile aldım. her bilanço ve haber akışı teyit ettikçe artarak devam ettim. her şey ederini bulur.

Sayfa 400/601 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •