Sayfa 324/601 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Belliki şubatın ilk haftası piyasa biraz silkelenecek son zamanlarda beklentilerimiz den dolayı çok yara almıyorduk bakalım şubat nasıl geçecek.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    çift haneli aylık kapanış güzel olurdu, aslında

aylık takas

5. arkadaşlar ocak ayı bitti, hepimize hayırlı olsun. son haftada haber manyağı olduk, bunların hepsinin olumlu haber olması çok güzeldi. bu son santral kurulumları olmadan hissemiz çok ucuz diyorduk, üstüne bu haberler geldi, yenilenebilir enerji haberleri somutlaştığında, muhtemelen ırak kapasite arttığında ve finansallara hemen yansıdığında fiyatı buralardan çok yüksekteyken aracı kurumlar önermeye başlayacak, işte o zaman biz arkamıza yaslanıp bekleyeceğiz... ha bu arada endeks düşecek diye herkes çok korkuyor, spek bunu kullanıp çok düşürüp psikolojimizle oynamak isteyebilir ama benim borsada aldığım en büyük ders: ederi olduğunu bildiğin ve karını arttırmayı başaran şirkette yeterince sabırlı olursan, kazanan sen olursun...

6.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar ocak ayı bitti, hepimize hayırlı olsun. son haftada haber manyağı olduk, bunların hepsinin olumlu haber olması çok güzeldi. bu son santral kurulumları olmadan hissemiz çok ucuz diyorduk, üstüne bu haberler geldi, yenilenebilir enerji haberleri somutlaştığında, muhtemelen ırak kapasite arttığında ve finansallara hemen yansıdığında fiyatı buralardan çok yüksekteyken aracı kurumlar önermeye başlayacak, işte o zaman biz arkamıza yaslanıp bekleyeceğiz... ha bu arada endeks düşecek diye herkes çok korkuyor, spek bunu kullanıp çok düşürüp psikolojimizle oynamak isteyebilir ama benim borsada aldığım en büyük ders: ederi olduğunu bildiğin ve karını arttırmayı başaran şirkette yeterince sabırlı olursan, kazanan sen olursun...
    Yüzde yüz katılıyorum.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by emikoteli Yazıyı Oku
    Yüzde yüz katılıyorum.

Özellikle son cümlenize

8. Özellikle son 2 haftada gelen haberler o kadar olağan üstü ki bunu 2021 sonunda santraller devreye girdiğinde daha iyi anlaşılacak diye düşünüyorum...
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar ocak ayı bitti, hepimize hayırlı olsun. son haftada haber manyağı olduk, bunların hepsinin olumlu haber olması çok güzeldi. bu son santral kurulumları olmadan hissemiz çok ucuz diyorduk, üstüne bu haberler geldi, yenilenebilir enerji haberleri somutlaştığında, muhtemelen ırak kapasite arttığında ve finansallara hemen yansıdığında fiyatı buralardan çok yüksekteyken aracı kurumlar önermeye başlayacak, işte o zaman biz arkamıza yaslanıp bekleyeceğiz... ha bu arada endeks düşecek diye herkes çok korkuyor, spek bunu kullanıp çok düşürüp psikolojimizle oynamak isteyebilir ama benim borsada aldığım en büyük ders: ederi olduğunu bildiğin ve karını arttırmayı başaran şirkette yeterince sabırlı olursan, kazanan sen olursun...

Sayfa 324/601 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •