Sayfa 212/601 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Sağdan ikinci kişi y.k. başkan vekili sayın nişli ye amma benziyor fotodaki kişiler hakında bilgisi olan varmıdır.
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Libya�da Türk şirketler ENKA, AKSA temsilcileri başta olmak üzere bugün yapılan toplantıda Libya�ya geri dönme kararı aldılar.

Libya hükümeti, Türk şirketlerin alacaklarını ödeyecek, şirketler de yarım kalan projeleri tamamlayacaklar. https://t.co/ZBkxiBBQNd

Şu açıklamalar öğlen yapıldı ve hisse düşmeye devam etti. Gerçekten enteresan. Nasıl yani biz mi yanlış okuyoruz?

3. Haysiyetsizliktir yapılanlar , yardıma hazırmış ! Sen önce kağıdına sahip çık

4. Bir daha hatırlatalım.

Yıl 2010 aksen 4 $
    Yıl 2020 aksen 0.70 cent. Bul karayı al parayı değil devir al akseni bul parayı olacak sadece sabır.

5. Sayın zagor sabır da 10 yıl daha beklemeyelim sonra

6. Arkadaşlar sabır. Zaten 6 aylık çok iyi gelmişti

10 yıl bekleteceğini düşünmüyorum.,6 aylık bilançosu gayet başarılıydı. Şirket rayına oturmuş zaten. Bu doğalgaz haberiyle başlayan hareket durulsun Aksen gerçek hak ettiği yerlere gelecektir. Özellikle yurt dışı operasyonları şirkete ayrı değer katacaktır. Sabır yalnızca bşrazcık daha sabır.

Not: yukarıda yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 yıllık ky nın kişisel sohbetidir. Her yatırımcı kendi alım satım işlemlerinden kendi sorumludur.

7. Yakın zamanda TİRE de de çok of pof edenler olmuştu 10 yıl kağıt stabil oda bunun gibi topluydu sonra 2 lira olan kağıt 2 ay sonra 10 lira.2 ay önce 2 den almayanlar 10 liradan alır olmuştu borsa işte akıl sır ermez vakti zamanı geldiğinde bu abbas arkasına bakmaz.Artı konjonktür hisseden yana.

8. Toplu oldugunu nereden çıkardınız ?
     Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Yakın zamanda TİRE de de çok of pof edenler olmuştu 10 yıl kağıt stabil oda bunun gibi topluydu sonra 2 lira olan kağıt 2 ay sonra 10 lira.2 ay önce 2 den almayanlar 10 liradan alır olmuştu borsa işte akıl sır ermez vakti zamanı geldiğinde bu abbas arkasına bakmaz.Artı konjonktür hisseden yana.
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Sayfa 212/601 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •