Sayfa 15/601 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 113 - 120 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bu sayfayı şu an 21 kişi okumaktadır... en son ne zaman 3-5 kişiden fazla oldu sınıf mevcudu burada?
    Sabir...

2. Allahtan borsa artıda yoksa bunlar tam süzme satırmak için herşey yaparlar tıpkısını doholde yaşadım 1.07 verdim ogün bugündür çakıyor inat ettim sıfırlasada satmam 5 lira hedef koydum ytd

3. 01.11.2019 tarihi itibarıyla Sayın Mustafa Kızıltunç Aksa Enerji Yatırımlar ve Mühendislik Direktörü olarak göreve başlamıştır...2015-2019 yılları arasında ise Limak-İçtaş Enerji’de Yatırımlar Proje Müdürü olarak görev yapmıştır.
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/796150

Bilanço heyecanı dindiğine göre boş bir vaktinizde aşağıdaki bilgiseli okuyun sayın dostlarım ve yakın geçmişte yazmış olduğum "şirketin sahip olduğu networklerle ilgili" mesajlarla harmanlayın lütfen.

https://twitter.com/yazparov/status/1192113932074463235

Şimdi bilanço güya kötü geldi diye satıyorlar. Güldürüyorlar beni.
    İyi de, iyi geldiğinde de yükselmemişti ki hisse.

Bence bilanço hiç de kötü değil. Algısı kötü.
    Faaliyet karı ve satışlar bu ortamda geçen yıla göre artmış.
    Geçen çeyreğin hafif altında ama yine de yüksek gelmiş.
    Beğendiğim ve fiyatlanmamış bir kağıt olduğundan ek alım yaptım. Birkaç kuşun daha sıkarım kendi adıma, geri gelirse. (Kesinlikle YTD.)

Şu anda bunda bir Alka hareketi sezinliyorum.
    Bilanço rakamları aynı olmasa da oransal artış-azalışlar çok benzer.
    Bilanço geldikten sonra biraz duraksadı. Sonra kafasına dank etti demek ki bir haftada %20 prim üretti. Neden?
    Karlılık yüksek, satışlar artmasa da stabil, fiyat ise kelepir sayılır.

Naçizane aynı hareketi yapar mı diye bekliyorum. Bu yöndeki beklentimi de canlı biçimde koruyorum.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

5.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Bilanço burada felaket tellalığı yapanlara kapak
    Yatırımcılarına hayırlı olsun.
    Halı saha maçına gidiyorum.
    Döndüğümde inceleyeceğim.

Geçmişe değil geleceğe bakın
    Sonuna agir ironi icermektedir demeyi unutmussun)

6. Tahatada komedi filmi oynuyor... Bırak bu işleri tahtacı

7.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Tahatada komedi filmi oynuyor... Bırak bu işleri tahtacı
    Bu yeni bir şey değil dostum. Ben 20 aydan beri film izliyorum... Ama her filmin bir sonu vardır elbette...

8. Sayın arkadaşlar.bilanço bazında olumsuz bir tablo yok,ancak hissede oluşan teknik yapı hazımsız şekilde oluşmuş ve bu nedenle dip çalışması ihtiyacı hasıl olmuş,bu hazım ihtiyacını 2.65 destek olacak şekilde karşılaması gerekiyor,orta vadeli teknik oluşumda yukarı potansiyel içeren bir çanak formasyonu teyidi gerçekleşmiş durumda,hissede olan arkadaşlar rahat olsunlar haftalık kapanışta bahsettiğin destek rakamı işlem hacmiyle desteklenecek ve ilk hedef fiyatı olan 3,00 TL nin hedefleneceği bir tablo olasılığı artacaktır...bahsettiğim rakama gelindiğinde yeni bir teknik değerlendirme yapmak gerekir.

Sayfa 15/601 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •